Spotkajmy się! Zobacz, które konferencje odwiedzimy w najbliższym czasie

Stęsknieni za spotkaniami twarzą w twarz odliczamy już ostatnie dni do rozpoczęcia jesiennego sezonu konferencyjnego. Podczas wakacji intensywnie pracowaliśmy, by od września móc zaprezentować Wam nowe rozwiązania, o których chętnie porozmawiamy przy naszym stanowisku.

W ostatnich tygodniach informowaliśmy m.in. o nowościach spod szyldu mTalent, które uczynią tę cenioną serię jeszcze atrakcyjniejszą. Zajęcia logopedyczne dla młodzieży i dorosłych oraz Koncentracja i pamięć są odpowiedzią na potrzeby terapeutów i nauczycieli. Na rynku debiutuje także całkowicie nowy program – Będzie dobrze, stanowiący wsparcie prowadzącym zajęcia o charakterze terapeutycznym lub lekcje godziny wychowawczej. Jednak wakacyjny okres poświęciliśmy nie tylko nowym programom. Od kilku tygodni możecie korzystać z jeszcze atrakcyjniejszej strony mTalent.pl. A to jeszcze nie koniec! W najbliższym czasie ukaże się premierowa seria produktów zatytułowana Baza Prac Domowych.

Jak widać, tematów do rozmów z pewnością nie zabraknie. Dlatego już teraz zapraszamy Was bardzo serdecznie do wzięcia udziału w konferencjach, podczas których pojawimy się ze stoiskiem, a nasi prelegenci poprowadzą wykłady lub warsztaty. 

A tak prezentuje się nasz rozkład jazdy na wrzesień i październik:

Mamy nadzieję, że powyższe daty są już zakreślone także w Waszych kalendarzach! Z niecierpliwością wyczekujemy na kolejne spotkania i obiecujemy, że do końca roku odwiedzimy także wiele innych, atrakcyjnych wydarzeń.

Udostępnij post

Inne

artykuły

konkurs mTalent

Weź udział w konkursie i wygraj zestaw mTalentowych gadżetów edukacyjnych!

2024-02-22

Warszawa, 18.04, Forum Dyrektorów Placówek Oświatowych

2024-04-03

Przygotuj się do matury z platformą Dzwonek.pl

2024-04-17