Wszystko, co powinieneś wiedzieć o nowym programie Zajęcia logopedyczne dla młodzieży i dorosłych

Wszystko, co powinieneś wiedzieć o nowym programie Zajęcia logopedyczne dla młodzieży i dorosłych

Wszystko, co powinieneś wiedzieć o nowym programie Zajęcia logopedyczne dla młodzieży i dorosłych 1200 628 Sebastian Urbański

Do cenionych przez terapeutów i pacjentów dwóch części z cyklu mTalent Zajęcia logopedyczne dołącza właśnie pozycja przygotowana z myślą o młodzieży i dorosłych. To jedna z dwóch nowości, które we wrześniu wzbogacą serię mTalent. Sprawdźcie, czego możecie się spodziewać.

mTalent to najnowsza i najbogatsza na polskim rynku seria programów wspierających terapię dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi oparta na interaktywnych ćwiczeniach. W odpowiedzi na zapotrzebowanie środowiska terapeutów firma Learnetic przygotowała program przeznaczony do prowadzenia zajęć ze starszymi dziećmi, młodzieżą i dorosłymi.

mTalent Zajęcia logopedyczne dla młodzieży i dorosłych to interaktywne ćwiczenia wspomagające terapię realizacji wybranych głosek, a także ćwiczenia z zakresu prozodii i dykcji. Prowadzący zajęcia mogą skorzystać z blisko 1000 ekranów interaktywnych, zaprojektowanych z myślą o starszym odbiorcy (bez infantylnych przykładów i grafik). To jedyny produkt interaktywny wspierający terapię logopedyczną działający w całości na większości urządzeń i systemów operacyjnych (komputer, laptop, tablety, smartfony, tablice interaktywne).

Wśród omawianych zagadnień możemy wyróżnić:

 • Głoska r
 • Szereg szumiący
 • Szereg syczący
 • Szereg ciszący
 • Różnicowanie głosek trzech szeregów 
 • Dźwięczność-bezdźwięczność
 • Cechy prozodyczne mowy 
 • Samogłoski i wydłużanie fazy wydechowej

W zestawie znalazły się także cenne materiały dodatkowe. Poza poradnikiem metodycznym oraz kartami pracy na wyróżnienie zasługują autorskie „Wprawki i teksty logopedyczne”, które z pewnością uatrakcyjnią ćwiczenia. Nie zabrakło także głośników, słuchawek oraz mikrofonu. Dzięki dołączonemu sprzętowi pacjenci otrzymują wszystko, aby móc korzystać z interaktywnych funkcji programu, takich jak nagrywanie i odsłuchiwanie swoich wypowiedzi. 

W pudełku znajduje się bezterminowa wielostanowiskowa licencja (1 online + 2 offline), pozwalająca na pracę także bez dostępu do internetu.

Wszyscy zainteresowani programem mTalent Zajęcia logopedyczne dla młodzieży i dorosłych mogą wypróbować bezpłatne demo. W tym celu wystarczy kliknąć w poniższy przycisk:

Przypominamy, że ten oraz pozostałe programy z serii mTalent można zakupić w ramach dofinansowania Aktywna Tablica 2020-2024. Więcej informacji i gotowe wnioski znajdziecie na stronie www.aktywnatablica2.pl.

  Imię *

  Adres e-mail *

  Wiadomość