Wszystko, co powinieneś wiedzieć o nowym programie Zajęcia logopedyczne dla młodzieży i dorosłych

Do cenionych przez terapeutów i pacjentów dwóch części z cyklu mTalent Zajęcia logopedyczne dołącza właśnie pozycja przygotowana z myślą o młodzieży i dorosłych. To jedna z dwóch nowości, które we wrześniu wzbogacą serię mTalent. Sprawdźcie, czego możecie się spodziewać.

mTalent to najnowsza i najbogatsza na polskim rynku seria programów wspierających terapię dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi oparta na interaktywnych ćwiczeniach. W odpowiedzi na zapotrzebowanie środowiska terapeutów firma Learnetic przygotowała program przeznaczony do prowadzenia zajęć ze starszymi dziećmi, młodzieżą i dorosłymi.

mTalent Zajęcia logopedyczne dla młodzieży i dorosłych to interaktywne ćwiczenia wspomagające terapię realizacji wybranych głosek, a także ćwiczenia z zakresu prozodii i dykcji. Prowadzący zajęcia mogą skorzystać z blisko 1000 ekranów interaktywnych, zaprojektowanych z myślą o starszym odbiorcy (bez infantylnych przykładów i grafik). To jedyny produkt interaktywny wspierający terapię logopedyczną działający w całości na większości urządzeń i systemów operacyjnych (komputer, laptop, tablety, smartfony, tablice interaktywne).

Wśród omawianych zagadnień możemy wyróżnić:

  • Głoska r
  • Szereg szumiący
  • Szereg syczący
  • Szereg ciszący
  • Różnicowanie głosek trzech szeregów 
  • Dźwięczność-bezdźwięczność
  • Cechy prozodyczne mowy 
  • Samogłoski i wydłużanie fazy wydechowej

W zestawie znalazły się także cenne materiały dodatkowe. Poza poradnikiem metodycznym oraz kartami pracy na wyróżnienie zasługują autorskie „Wprawki i teksty logopedyczne”, które z pewnością uatrakcyjnią ćwiczenia. Nie zabrakło także głośników, słuchawek oraz mikrofonu. Dzięki dołączonemu sprzętowi pacjenci otrzymują wszystko, aby móc korzystać z interaktywnych funkcji programu, takich jak nagrywanie i odsłuchiwanie swoich wypowiedzi. 

W pudełku znajduje się bezterminowa wielostanowiskowa licencja (1 online + 2 offline), pozwalająca na pracę także bez dostępu do internetu.

Wszyscy zainteresowani programem mTalent Zajęcia logopedyczne dla młodzieży i dorosłych mogą wypróbować bezpłatne demo. W tym celu wystarczy kliknąć w poniższy przycisk:

Przypominamy, że ten oraz pozostałe programy z serii mTalent można zakupić w ramach dofinansowania Aktywna Tablica 2020-2024. Więcej informacji i gotowe wnioski znajdziecie na stronie www.aktywnatablica2.pl.

Udostępnij post

Inne

artykuły

Zakopane, 2-3.10.2023, Kongres OSKKO

2023-09-20

Olsztyn, 5.12, Forum Dyrektorów Placówek Oświatowych

2023-11-20

Najlepsze programy dla Twojej placówki z gwarancją dostawy i FV jeszcze w tym roku!

2023-12-04