mTalent logo

Platforma mTalent.pl – dla terapeutów i nauczycieli

Platforma mTalent.pl to pierwsza na polskim rynku platforma edukacyjno-terapeutyczna klasy LMS przygotowana specjalnie jako odpowiedź na potrzeby terapeutów, nauczycieli i innych specjalistów pracujących z dziećmi i młodzieżą ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi i rozwojowymi.

Portal platforma.mTalent.pl jest miejsce, w którym znajdują się narzędzia i przestrzeń do pracy, zabawy i nauki dla różnych grup biorących udział w procesie terapeutycznym. Odbiorcami tego portalu są terapeuci, nauczyciele i dzieci, z którymi pracują specjaliści na zajęciach, a także rodzice tych dzieci.

Strona platforma.mTalent.pl służy przede wszystkim jako miejsce, w którym użytkownicy mogą uruchomić programy z serii mTalent, a także ich bezpłatne wersje demonstracyjne oraz inne materiały związane z marką mTalent takie jak seria LogoTest.

 

Poza możliwością uruchamiania programów platforma oferuje jednak wiele innych funkcjonalności. Każdy użytkownik może skorzystać z takich opcji jak kartoteka, terapia zdalna, społeczność czy funkcje zlecania zadań podopiecznym.

Seria mTalent oraz towarzysząca jej platforma to narzędzia wspomagające współczesnego terapeutę i nauczyciela oraz przybliżające dzieci ze specjalnymi potrzebami rozwojowymi i edukacyjnymi do ostatecznego celu – sukcesu. Dlatego w logo serii zdecydowaliśmy się na postać dziecka, które sięga gwiazd.

mTalent pomaga każdemu dziecku osiągnąć sukces

Bez względu na diagnozę początkową!

Nowoczesna kartoteka

Jedną z ważnych opcji w procesie terapeutycznym jest monitorowanie postępów uczestników zajęć, a także wygodny sposób dokumentowania pracy na zajęciach (specjalistycznych, dydaktyczno-wyrównawczych, innych). Aby ułatwić terapeutom pracę na platforma.mTalent.pl powstała funkcjonalność Kartoteki.

Praca stacjonarna i zdalna

platforma.mTalent.pl wspiera także pracę na odległość. mTalent to także jedyna seria pozwalająca na pracę zdalną bez konieczności korzystania z zewnętrznego oprogramowania. Takie podejście gwarantuje całkowite bezpieczeństwo danych osobowych pacjentów i terapeutów oraz przebiegu zdalnej terapii.

Przydzielanie materiału

Na platforma.mTalent.pl terapeuci i nauczyciele mogą przydzielić polecenia poszczególnym uczniom, grupom uczniów lub nawet całym klasom. Użytkownik może skorzystać z tej opcji podczas zajęć stacjonarnych lub zdalnych. Intuicyjny kreator sprawia, że cały proces zajmuje tylko chwilę, a pacjenci lub uczniowie niemal natychmiast mogą przystąpić do pracy.

Społeczność na platformie

Korzystanie z zakładki społeczność daje terapeucie/nauczycielowi ogromne możliwości. Prowadzenie komunikacji audiowizualnej na żywo, udostępnianie własnego pulpitu oraz zlecanie zadań do wykonania i kontrolowanie wyników to narzędzia pozwalające skutecznie przeprowadzić każde zajęcia.

Seria programów mTalent

Na platforma.mTalent.pl użytkownicy znajdą wszystkie programy z serii mTalent, uruchomią wersje demonstracyjne tych programów, a także każdą część LogoTestu, czyli bezpłatnych testów przesiewowych. Na portalu znajdują się także ukraińskojęzyczne wersje programów mTalent oraz bezpłatny program Я тут! do pracy z grupą dzieci zróżnicowaną językowo.

Indywidualizacja z portalem eKreda.pl

Portal platforma.mTalent.pl jest w pełni kompatybilny z narzędziem eKreda.pl, czyli bezpłatnym portalem służącym do tworzenia własnych ćwiczeń i interaktywnych zasobów edukacyjnych i terapeutycznych.

Opinie specjalistów o portalu platforma.mTalent.pl

Odwiedź stronę platforma.mTalent.pl, załóż bezpłatne konto i zacznij korzystać z funkcjonalności portalu. Wypróbuj wersję demo programów mTalent, poznaj materiały z serii LogoTest i zobacz, jak jeszcze możesz usprawnić swoją pracę z serią mTalent!

Chcesz wiedzieć więcej?

Kierunek platforma.mTalent.pl

Poznaj inne

platformy Learnetic