eduPaka logo

Tworzymy technologie wspierające edukację bo wiemy, że każdy uczy się inaczej

eduPaka – Twoja pomoc w pracowni przedmiotowej!

Seria eduPaka to gotowe ćwiczenia i zadania multimedialne odpowiadające całemu programowi zajęć i tematom zawartym w podręcznikach wszystkich wiodących wydawnictw dla szkoły podstawowej.

eduPaka to obowiązkowe wyposażenie każdej szkoły i nauczycieli, którzy cenią sobie aktywizację uczniów zarówno w szkole, jak i w domu. To doskonałe uzupełnienie podręcznikowych ofert wydawniczych – zgodne z podstawą programową – narzędzie dla ewaluacji i aktywizacji oraz oceny postępów uczniów, jak i wsparcia w ich diagnozie. To również znakomite rozwiązanie na powtórki, przygotowanie się do egzaminów, do konkursów, czy zwykłych testów.

W serii położono znaczący nacisk na aktywną ewaluację postępów uczniów i praktyczne ujęcie realizacji podstawy programowej poprzez setki interaktywnych ćwiczeń oraz zadań, również z treścią, podanych w angażujący sposób, które natychmiast dają informację zwrotną o postępach ucznia.

Ćwiczenia często przybierają postać gier edukacyjnych, co dodatkowo w połączeniu z atrakcyjną formą graficzną, angażuje ucznia. W zasobach znajdują się również liczne wykresy, praca na danych, jak i z infografikami.

Oszczędność czasu nauczyciela

Jedną z najważniejszych funkcji programu eduPaka jest wygodny i intuicyjny mechanizm zlecania poszczególnym uczniom i całym klasom zadań, który w prosty sposób ułatwia i maksymalnie skraca typowo mechaniczne zadania stojące przed nauczycielem. Nauczyciel korzystający z tej opcji ma możliwość wyboru i konfiguracji zadań, ustalenia terminów dla uczniów, włączenia różnych narzędzi, a także dodania własnych dodatkowych zasobów.

Zadania dopasowane do podręczników

eduPaka to łącznie siedem programów przypisanych do przedmiotów: matematyka, przyroda, biologia, geografia, fizyka i chemia. Programy z serii eduPaka wyróżnia przede wszystkim pełne pokrycie podręczników wiodących wydawnictw (Nowa Era, WSiP, GWO, Operon). Materiały z tej serii są idealnym uzupełnieniem klasycznych podręczników i zbiorów ćwiczeń, a przy tym są w pełni zgodne z obowiązującą podstawą programową.

Automatyczne raporty z pracy uczniów

Praca z eduPaką odbywa się na platformie Dzwonek.pl. Dzięki funkcjonalnościom tego portalu nauczyciel może kilkoma kliknięciami zlecić wybrane zadania całej klasie, a następnie otrzymać szczegółowy raport z pracy poszczególnych uczniów oraz całej grupy. Automatyczną informację zwrotną podczas rozwiązywania zadań otrzymuje także uczeń, co wpływa korzystnie na jego motywację.

Licencja bezterminowa dla szkoły!

Programy z serii eduPaka dostępne są w ramach całkowicie bezterminowej licencji dla całej szkoły. Wraz z tym oprogramowaniem otrzymujesz gwarancję stałego dostępu do nowoczesnych pomocy edukacyjnych oraz ich dostosowania do zmieniającej się podstawy programowej.

Samodzielna praca ucznia

Ćwiczenia z tej serii programów mogą z powodzeniem zostać wykorzystane w ramach każdej formy samodzielnej pracy ucznia w domu lub w szkole. Programy sprawdzą się jako podstawa w modelu odwróconej klasy, powtórzenie wiadomości przed sprawdzianem czy utrwalenie wiedzy na koniec zajęć.

Interaktywnie i jeszcze raz interaktywnie!

Seria programów eduPaka to zupełnie nowe podejście do ćwiczeń i indywidualnej pracy ucznia. Ćwiczenia i zadania zawarte w programie są w pełni interaktywne, wypełnione multimediami, a zaproponowana forma nauczania jest bardziej aktywizująca, a tym samym bardziej skuteczniejsza.

Jak i gdzie kupić

program eduPaka?

Wszystkie nasze programy znajdziesz w ofercie najlepszych dostawców wyposażenia i oprogramowania dla szkół. Skorzystaj z przycisku poniżej, aby znaleźć swojego partnera handlowego lub sprawdź obowiązujące programy dofinansowania, dzięki którym zdobędziesz środki na nowe pomoce w Twojej placówce!

Aktualności związane z serią eduPaka

Baza Prac Domowych w wielkim teście Pana Belfra

2023-09-04

„Baza Prac Domowych to przestrzeń pracy ucznia i nauczyciela” – recenzja Jakub Sypniewski

2023-04-04

Stwórz ekopracownię dzięki środkom z rządowego programu dofinansowania

2023-03-20

Przydatne linki

Na stronie bazapracdomowych.pl znadziesz szczegółowe informacje o każdym z siedmiu programów z serii eduPaka, zobaczysz, jak materiały wyglądają w praktyce dzięki wersjom demo i dowiesz się, jak wygląda zadawanie uczniom zadań i odbieranie raportów z ich pracy.

Chcesz wiedzieć więcej?

Kierunek eduPaka.pl

Poznaj inne

programy od Learnetic

Tworzymy technologie wspierające edukację bo wiemy, że każdy uczy się inaczej

Tworzymy technologie wspierające edukację bo wiemy, że każdy uczy się inaczej