Laboratorium Przyszłości

Seria „Laboratorium przyszłości” to nowoczesne i w pełni interaktywne materiały edukacyjne, będące odpowiedzią na potrzebę kształcenia wśród uczniów szkół podstawowych kompetencji przyszłości – w ramach edukacji STEAM.

Programy „Laboratorium przyszłości” zostały stworzone tak, aby umożliwić uczniom nabycie praktycznych umiejętności. W ramach serii dostępne są interaktywne instrukcje BHP, plansze, które nauczyciel może wykorzystać podczas nauczania kompetencji technicznych, a także interaktywne schematy poglądowe tłumaczące działanie maszyn i urządzeń wokół nas.

  • programy zgodne z wytycznymi dofinansowania Laboratoria Przyszłości (Katalog Pomoce Projektowe MEN)
  • pomoce projektowe i instrukcje BHP, w tym plansze i schematy poglądowe z akcesoriami
  • jedyne oprogramowanie zgodne z podstawą programową zajęć technicznych w szkole podstawowej

Seria programów świetnie sprawdzi się w szkołach jako przewodnik do zakupionych narzędzi oraz przyrządów technicznych, aby wytłumaczyć ich działanie i ułatwić nauczycielom pracę oraz przygotowanie zajęć.

W pudełkach oprócz interaktywnych pomocy znajdują się również duże i bogate w treści plansze do zawieszenia w klasie.

Bezpieczna i efektywna praca z programami Laboratorium Przyszłości

Programy z serii „Laboratorium przyszłości” to interaktywne instrukcje i poradniki gwarantujące bezpieczną pracę z wyposażeniem zakupionym w ramach dofinansowania Laboratoria Przyszłości. W pudełku każdego programu znajdują się także duże i atrakcyjne plansze do powieszenia w klasie. Są to pomoce dydaktyczne wpisujące się w Katalog Wyposażenia MEN w kategorii pomoce projektowe i instrukcje BHP stanowiące plansze i schematy poglądowe z akcesoriami zgodne z podstawą programową zajęć technicznych w szkole podstawowej.

Poznaj programy z serii Laboratorium Przyszłości:

Laboratorium przyszłości.
Instrukcje BHP – w szkole i poza nią

Laboratorium przyszłości.
Instrukcje BHP – zestaw podstawowy

Laboratorium przyszłości.
Kompetencje techniczne i praktyczne

Laboratorium przyszłości.
Maszyny wokół nas – schematy działania

Gdzie kupić programy z serii LP?

Wszystkie nasze programy znajdziesz w ofercie najlepszych dystrybutorów wyposażenia i oprogramowania dla szkół. Skorzystaj z przycisku poniżej, aby znaleźć swojego dystrybutora.

    Imię *

    Adres e-mail *

    Wiadomość