mAuthor logo

Tworzymy technologie wspierające edukację bo wiemy, że każdy uczy się inaczej

mAuthor. Profesjonalne narzędzie dla wydawców

mAuthor to rozbudowane i kompleksowe narzędzie przeznaczone dla wydawców i twórców treści edukacyjnych, które pozwala osiągnąć rozbudowane, prawdziwie interaktywne i nowoczesne zasoby bez konieczności zatrudniania kosztownego sztabu programistów.

Praca z narzędziem mAuthor opiera się o przyjazny interfejs graficzny, który na bieżąco przedstawia wynik Twojej pracy, oraz bogatą kolekcję predefiniowanych modułów – pozwalających na wprowadzenie do tworzonych materiałów interaktywnych ćwiczeń, elementów grywalizacji i innych angażujących aktywności – które mogą zostać z łatwością dostosowane do potrzeb danego wydawnictwa czy konkretnego e-podręcznika.

Ponad 150 gotowych modułów

Praca w mAuthorze opiera się na wykorzystaniu edytowalnych modułów, które wprowadzają interaktywne treści do danych projektów.

Dostępność i standardy WCAG 2.1

mAuthor umożliwia tworzenie materiałów zgodnych z wytycznymi WCAG 2.1 (ang. Web Content Accessibility Guidelines).

Obsługa wielu języków

mAuthor wspiera różne języki, alfabety, konwencje pisania, a także notacje matematyczne.

Analityka „Big Data”

Materiały stworzone w mAuthorze mogą generować szczegółowe dane wynikające z analityki, co jest wyjątkowo cenne z punktu widzenia wydawców.

mCourser i Dzwonek.pl

Materiały stworzone w mAuthorze można zapisywać jako pakiety SCORM (1.2, 2004) lub xAPI lub natywnie wyeksportować do platform takich jak mCourser i Dzwonek.pl.

Elastyczny i wygodny model SaaS

mAuthor dostępny jest jako narzędzie chmurowe, przez przeglądarkę internetową w modelu Saas (ang. Software as a Service).

Przetestuj materiały stworzone w mAuthorze

Zobacz, jakie nagrody otrzymał mAuthor

Chcesz wiedzieć więcej?

Kierunek learnetic.com/mauthor

Odwiedź stronę learnetic.com/mauthor, gdzie znajdziesz dużo więcej informacji na temat tego narzędzia oraz naszych pozostałych usług skierowanych dla wydawców edukacyjnych. W tym miejscu znajdziesz także możliwość zapisania się na bezpłatny 30-dniowy okres próbny, podczas którego będziesz mógł samemu przekonać się o możliwościach narzędzia mAuthor.

Poznaj inne

narzędzia od Learnetic