mAuthor – profesjonalne narzędzie dla wydawców

Już teraz możesz tworzyć profesjonalne materiały edukacyjne bez konieczności zatrudniania kosztownego sztabu programistów. Z narzędziem mAuthor przygotujesz nowoczesne, prawdziwie interaktywne i pełne multimediów zasoby w postaci pojedynczych lekcji, pełnych e-podręczników lub cyfrowych wersji istniejących publikacji.

mAuthor to rozbudowane i kompleksowe narzędzie przeznaczone dla wydawców i twórców treści edukacyjnych. Przy jego pomocy przygotujesz nawet najbardziej zaawansowane materiały – w łatwy i wygodny sposób.

Praca z narzędziem mAuthor opiera się o przyjazny interfejs graficzny, który na bieżąco przedstawia wynik Twojej pracy, oraz predefiniowane moduły pozwalające na wprowadzenie do tworzonych materiałów interaktywnych ćwiczeń, elementów grywalizacji i innych angażujących aktywności.

„We discovered mAuthor as a truly powerful solution for interactive educational content development. No other solution offers so wide spectrum of modules and activity types”.

– Michael Chan, Senior BD Manager at NetDragon Websoft

Nagrody dla narzędzia mAuthor
Nowocześność

mAuthor oparty jest na nowoczesnej i wygodnej w użyciu technologii HTML 5

Intuicyjność

Wystarczy kilkugodzinny trening, aby móc tworzyć nowoczesne e-podręczniki i edukacyjne zasoby interaktywne

Kompatybilność

Nasze narzędzia pozwalają importować materiały wydawnicze w każdym z najpopularniejszych formatów (PDF, InDesign i inne) i przerabiać je na wersje cyfrowe (już w HTML5)

Indywidualizacja

W zależności od potrzeb możesz eksportować cyfrowe materiały wydawnicze do paczek SCORM/ xAPI (i udostępniać przez swoje kanały dystrybucji) lub wysyłać je na naszą platformę – Dzwonek.pl

Zacznij korzystać z mAuthora – kompleksowego narzędzia autorskiego

mAuthor to profesjonalne narzędzie przeznaczone dla wydawców i twórców treści edukacyjnych, dostępne w modelu SaaS (Software as a Service). mAuthor umożliwia tworzenie wysoce interaktywnych treści, które mogą być eksportowane jako obiekty SCORM i używane w dowolnej platformie e-learningowej.

Skorzystaj z bezpłatnego okresu próbnego i zobacz, jak mAuthor może ułatwić pracę Twojego zespołu wydawniczego!

    Imię *

    Adres e-mail *

    Wiadomość