mCourser logo

Tworzymy technologie wspierające edukację bo wiemy, że każdy uczy się inaczej

mCourser. Dystrybucja zasobów edukacyjnych

Wydawco, dystrybuuj swoje multimedialne materiały edukacyjne za pośrednictwem nowoczesnych platform. Skorzystaj z naszej sprawdzonej i popularnej w polskich szkołach platformy Dzwonek.pl lub zbuduj z naszą pomocą dostosowaną do swoich potrzeb własną platformę opartą na silniku mCourser.

Różnorodne funkcje naszych portali i platform mogą zostać łatwo dostosowane do potrzeb Twoich użytkowników. Dzięki dostępnym narzędziom możesz w łatwy sposób stworzyć swój własny portal do dystrybucji treści i budowania relacji z użytkownikami. Korzystanie z gotowego silnika portalu jest dużo łatwiejsze i tańsze niż tworzenie całego systemu LMS od zera. Dlatego właśnie takie rozwiązanie zostało wprowadzone przez wielu światowych i polskich wydawców.

Narzędzie uszyte na miarę

Platforma oparta na silniku mCourser może być w pełni dostosowana do Twoich potrzeb, łącznie z nazwą i całym jej wyglądem

Dystrybucja materiałów

System dystrybucji treści na platformie zależy od Ciebie. Materiały mogą być darmowe, sprzedawane bezpośrednio na platformie lub aktywowane kodem dostępu.

Struktura szkoły

mCourser to prawdziwa platforma LMS, dzięki czemu jedną z podstawowych jej funkcji jest możliwość odtworzenia i zarządzania strukturą szkoły.

Narzędzia dla nauczycieli

Wiele funkcji platform opartych na silniku mCourser to narzędzia, których zadaniem jest ułatwiać i usprawniać pracę nauczycieli i uatrakcyjniać naukę uczniom.

Automatyczne raporty

Dzięki szczegółowym raportom nauczyciele mogą łatwo zidentyfikować mocne i słabe strony uczniów i adekwatnie zareagować, nie poświęcając dużej ilości cennego czasu.

Wirtualna rzeczywistość

Twoja platforma oparta o silnik mCourser może korzystać nawet z rozwiązań VR, które pozwalają użytkownikom poruszać się po wirtualnej szkole i w ten sposób komunikować się z nauczycielami i innymi uczniami.

Z naszych rozwiązań skorzystali

Chcesz wiedzieć więcej?

Kierunek learnetic.com/mcourser

Odwiedź stronę learnetic.com/mcourser i jeszcze lepiej poznaj naszą ofertę usług usprawniających proces wydawniczy materiałów edukacyjnych. Zobacz, z jakich narzędzi korzystają najwięksi wydawcy z całego świata i sprawdź, w jakich obszarach możemy podjąć współpracę.

Poznaj inne

narzędzia od Learnetic