platforma edukacyjna dzwonek logo

Tworzymy technologie wspierające edukację bo wiemy, że każdy uczy się inaczej

Platforma edukacyjna LMS – Dzwonek.pl

Dzwonek.pl to platforma edukacyjna klasy LMS (ang. Learning Management System – system zarządzania edukacją), która integruje liczne funkcje potrzebne w nowoczesnej edukacji w jedno spójne i efektywne narzędzie, odpowiadając przy tym na wszystkie najważniejsze zapotrzebowania administracji oświatowej, uczniów i nauczycieli.

Jest to bezpłatna platforma edukacyjna stworzona dla szkół podstawowych, ponadpodstawowych, przedszkoli i innych placówek edukacyjnych, które chcą wykorzystać potencjał nowoczesnych technologii i interaktywnych materiałów dydaktycznych.

Dzwonek.pl to jedyna na polskim rynku platforma edukacyjna LMS, która oferuje materiały edukacyjne od różnych wydawców. W repozytorium znajdują się e-podręczniki, zbiory ćwiczeń, kursy językowe i inne multimedialne i w pełni interaktywne pomoce edukacyjne dla każdego etapu szkolnego.

Na platformie Dzwonek.pl swoje zasoby proponują m.in. oficyny np. MAC Edukacja, Klett Polska, Pons, firmy edukacyjne takie jak Moje Bambino, a także instytucje oświatowe, np. ODN Poznań czy Fundacja Sztuka Uczenia. Na portalu Dzwonek.pl znajdują się także wszystkie programy edukacyjne wydane przez firmę Learnetic.

Zarówno nauczyciel, jak i uczeń oraz rodzic korzystają ze wszystkich funkcji platformy edukacyjnej zupełnie bezpłatnie. Możliwość udziału w konkursach, tworzenia wirtualnych szkół, klas, planu lekcji dla całej szkoły, wysyłania zadań, komunikacji, wgrywania własnych plików i udostępniania ich – wszystko to jest dostępne za darmo. Wystarczy się zarejestrować!

Wszystkie funkcje platformy Dzwonek.pl

są bezpłatne!

Zarządzanie pełną strukturą szkoły

W strukturze szkoły stworzonej na platformie edukacyjnej Dzwonek.pl swoje odbicie znajdują poszczególne klasy, przedmioty szkolne oraz wychowawstwo, a także role ucznia, nauczyciela oraz rodzica.

Platforma edukacyjna i e‑podręczniki

Dzwonek.pl to także obszerny zbiór interaktywnych materiałów edukacyjnych od różnych wydawców dla wszystkich etapów szkolnych, a także zasoby do nauki języków obcych.

Bezpieczna komunikacja

Dzwonek.pl pozwala również na bezpieczną komunikację w ramach danej szkoły. Nauczyciele i uczniowie mogą w tym celu wykorzystać system poczty elektronicznej oraz czatu.

Zlecanie zadań uczniom

Dzwonek.pl to platforma edukacyjna klasy LMS, która pozwala nauczycielom na wysyłanie uczniom indywidualnych lub grupowych zadań, na które mogą składać się wybrane e-podręczniki, własne kolekcje, bądź materiały stworzone w serwisie eKreda.pl. Obok powiadomień nauczyciel otrzymuje pełne raporty o postępach uczniów.

Monitorowanie pracy uczniów

Pracując z platformą edukacyjną Dzwonek.pl, możesz w łatwy i precyzyjny sposób monitorować wyniki oraz stan wiedzy wszystkich swoich uczniów, w oparciu o automatycznie generowane raporty indywidualne oraz grupowe.

Integracja z portalem eKreda.pl

Platforma edukacyjna Dzwonek.pl jest w pełni kompatybilna z narzędziem eKreda.pl, czyli bezpłatnym portalem służącym do tworzenia własnych e-podręczników i interaktywnych zasobów edukacyjnych.

Opinie specjalistów o platformie edukacyjnej Dzwonek.pl

Odwiedź stronę Dzwonek.pl, załóż bezpłatne konto i zacznij korzystać z funkcjonalności platformy edukacyjnej. Zobacz, jakie e-podręczniki i inne zasoby edukacyjne znajdziesz w repozytorium, a jeśli jesteś nauczycielem lub uczniem znajdź swoją szkołę i dołącz do niej!

Chcesz wiedzieć więcej?

Kierunek Dzwonek.pl

Poznaj inne

platformy Learnetic