Tworzymy technologie i rozwiązania wspierające edukację

Jesteśmy obecni w ponad 30 krajach świata na 4 kontynentach

Naszą ofertę kierujemy do uczniów, nauczycieli, szkół, samorządów, instytucji oświatowych, ministerstw edukacji oraz wydawców edukacyjnych

Z naszych rozwiązań korzysta ponad 60% szkół w Polsce i kilkaset tysięcy uczniów na całym świecie

Nasze produkty zdobyły wiele polskich i światowych nagród oraz wyróżnień.

W Learnetic SA wierzymy, że każdy uczy się inaczej. Dzięki takiemu podejściu stworzyliśmy rozwiązania, które od 2010 roku znalazły uznanie w ponad 30 krajach świata na 6 kontynentach! Na naszej platformie edukacyjnej Dzwonek.pl zarejestrowanych jest już ponad 60% szkół w Polsce!

Bo każdy uczy się inaczej…

Nasze pomysły i technologie są obecne m.in. w Hiszpanii, Stanach Zjednoczonych Ameryki, Francji, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Norwegii, Turcji, Portugalii, Zimbabwe, Chinach, Filipinach i Indonezji, jesteśmy również największym polskim eksporterem do… Samoa. W każdym z tych krajów pokazujemy, czym jest prawdziwa interaktywność, uświadamiamy uczniów, nauczycieli i wydawców, że płaskie PDF’y, nijak mają się do prawdziwego e-podręcznika.

Światowe trendy wykazały, że dostęp do rozrywki, szybkość oraz łatwość jej dystrybucji jest uzależniona od postępu cyfryzacji. Tak samo jest w edukacji. Dlatego podstawę naszej działalności stanowią narzędzia umożliwiające tworzenie cyfrowych treści interaktywnych, które kierujemy do nauczycieli i wydawców. Wierzymy w wygodne i intuicyjne oprogramowanie, dostosowane do stopnia zaawansowania użytkownika. Dlatego proponujemy różnorodne rozwiązania dla zdywersyfikowanych grup, zakładając jednocześnie możliwość współpracy miedzy nimi – a wszystko to dzięki użyciu uznanych standardów technologicznych. Wszystkie narzędzia do tworzenia treści, jakie oferujemy dla nauczycieli, są i będą bezpłatne.

Nasza wizja zakłada, że wiedza powinna być dostępna w jednym miejscu, na bezpłatnej platformie edukacyjnej, która umożliwia błyskawiczne korzystanie z materiałów zarówno przez uczniów, jak i przez nauczycieli. Podobnie jak w najlepszych sklepach z muzyką czy filmami, zasoby edukacyjne powinny być dystrybuowane zarówno w sposób darmowy, jak i za opłatą. Ich forma powinna zakładać odtwarzanie i tworzenie materiałów na wszelkiego rodzaju urządzeniach: komputerach, tabletach czy smartfonach. Cieszymy się, gdy szkoły posiadają dobrze wyposażone pracownie informatyczne, ale wierzymy, że również prywatnie posiadane technologie umożliwiają korzystanie z multimediów (ideologia BYOD – bring your own device).

Projekty, nagrody i wyróżnienia

Firma Learnetic prowadzi bądź prowadziła 10 projektów unijnych związanych z rozwojem edukacji zarówno w wymiarze lokalnym, jak i ogólnopolskim. Firma jest również współorganizatorem największego w Polsce konkursu informatycznego dla dzieci i młodzieży: Bóbr, który w roku 2017 zgromadził ponad 24 tysiące uczniów z ponad 3200 zarejestrowanych szkół.

Napisali o nas
Dlaczego nauka z Learnetic jest wyjątkowa?
Nasze platformy umożliwiają
indywidualizację nauczania
Nasze programy tworzymy z myślą o nauce zdalnej i stacjonarnej
Specjalne potrzeby edukacyjne
nie są dla nas niszą

    Imię *

    Adres e-mail *

    Wiadomość