Interaktywne Plansze Przyrodnicze​ logo

Tworzymy technologie wspierające edukację bo wiemy, że każdy uczy się inaczej

Interaktywne Plansze Przyrodnicze

Seria Interaktywne Plansze Przyrodnicze to wszystko, czego potrzebuje nauczyciel szkoły podstawowej, aby wytłumaczyć nawet najtrudniejsze zagadnienia – łatwo, skutecznie i w sposób atrakcyjny dla każdego ucznia. Są to w pełni interaktywne zasoby pomocnicze do wykorzystania przez nauczyciela w trakcie zajęć.

Interaktywne Plansze Przyrodnicze to atrakcyjne i angażujący materiały interaktywne, które pozwalają uczniom zapoznać się w obrazowy, aktywne i niemal namacalny sposób z prezentowanymi treściami, której do tej pory często bywały dla nich abstrakcyjne.

Interaktywne Plansze Przyrodnicze to tak naprawdę znane i lubiane przez wszystkich nauczycieli plakaty edukacyjne w nowym i dostosowanym do współczesnych realiów wydaniu. W przeciwieństwie do zawieszonych na ścianie plansz – Interaktywne Plansze Przyrodnicze nie są płaskie i jednowymiarowe, a skrywają w sobie dużo więcej treści. Wystarczy wejść z nimi w… interakcję. Każdy schemat można powiększyć, model obrócić, symulację doświadczenia zgłębić, skupiając się na poszczególnych elementach, a dodatkowo wykorzystać też inne zmysły niż tylko wzrok!

Znane i lubiane w nowoczesnym wydaniu!

Interaktywne Plansze Przyrodnicze to programy, które jednak wciąż sięgają korzeniami do słowa plansze. Nauczyciel znajdzie tutaj materiały inspirowane klasycznymi plakatami edukacyjnymi, które jednak zamiast wisieć na ścianie, żyją w obrębie ekranu monitora interaktywnego lub innego urządzenia multimedialnego – wykorzystując w pełni potencjał tych sprzętów.

Atrakcyjnie, bo interaktywnie

Zasoby z serii Interaktywne Plansze Przyrodnicze to interaktywne i angażujące materiały edukacyjne. Nauczyciel znajdzie tutaj przydatne symulacje, filmy, modele, ilustracje, zdjęcia i inne aktywności przykuwające uwagę współczesnego ucznia, które może wykorzystać jako materiał wspomagający podczas prowadzenia lekcji.

W zestawie plakaty z elementami AR

Wersja pudełkowa programów z serii Interaktywne Plansze Przyrodnicze znajduje się w… tubie i ten kształt nie jest przypadkowy. W zestawie nauczyciel znajdzie pięć pełnowymiarowych plakatów edukacyjnych do zawieszenia w klasie. W tym plakat zawierający bogatą kolekcję elementów rozszerzonej rzeczywistości (AR).

Dla szkół podstawowych

Każdy program z serii Interaktywne Plansze Przyrodnicze składa się z 80 w pełni interaktywnych plansz, które przedstawiają opracowane zagadnienia z podstawy programowej dla szkoły podstawowej. W serii zostały wydane cztery programy z przedmiotów: biologia, chemia, fizyka i geografia.

Gotowe materiały w jednym miejscu

Poszczególne ekrany z programów Interaktywne Plansze Przyrodnicze mogą zastąpić powszechnie stosowane przez nauczycieli – czasochłonne w przygotowaniu – prezentacje. Co więcej, ponieważ program oparty jest o platformę edukacyjną, nauczyciel ma do niego dostęp zawsze i wszędzie, niezależnie od pendrive’a, dysku, czy dostępu do konkretnej sali w szkole.

Łatwo i bardzo wygodnie

Programy z serii Interaktywne Plansze Przyrodnicze dostępne są na zasadzie licencji bezterminowej dla trzech nauczycieli. Można z nich korzystać niezależnie od dostępu do internetu, a także na niemal dowolnym urządzeniu multimedialnym (monitor interaktywny, laptop, komputer, tablet, a nawet smartfon).

Jak i gdzie kupić programy

Interaktywne Plansze Przyrodnicze?

Wszystkie nasze programy znajdziesz w ofercie najlepszych dostawców wyposażenia i oprogramowania dla szkół. Skorzystaj z przycisku poniżej, aby znaleźć swojego partnera handlowego lub sprawdź obowiązujące programy dofinansowania, dzięki którym zdobędziesz środki na nowe pomoce w Twojej placówce!

Aktualności związane z serią Interaktywne Plansze Przyrodnicze

Podstawowe kierunki realizacji polityki oświatowej państwa w roku szkolnym 2024/2025

Podstawowe kierunki realizacji polityki oświatowej państwa w roku szkolnym 2024/2025. Jak na nie odpowiedzieć?

2024-06-19

Najlepsze programy dla Twojej placówki z gwarancją dostawy i FV jeszcze w tym roku!

2023-12-04

Przygotuj się do nowego roku szkolnego z Learnetic

2023-08-22

Przydatne linki

Na stronie naTablice.pl znajdziesz więcej informacji o wszystkich naszych programach, które najlepiej sprawdzają się na monitorach i tablicach interaktywnych. W tym miejscu poznasz też szczegółowe informacje o każdym z czterech programów z serii Interaktywne Plansze Przyrodnicze i wypróbujesz bezpłatne wersje demo.bezpłatne wersje demonstracyjne każdego z programów! Lub kliknij w przyciski poniżej, aby przeczytać więcej o poszczególnych produktach.

Chcesz wiedzieć więcej?

Kierunek natablice.pl

Poznaj inne

programy od Learnetic

Tworzymy technologie wspierające edukację bo wiemy, że każdy uczy się inaczej

Tworzymy technologie wspierające edukację bo wiemy, że każdy uczy się inaczej