ekrea logo

Tworzymy technologie wspierające edukację bo wiemy, że każdy uczy się inaczej

eKreda.pl – tworzę interaktywne lekcje

Portal eKreda.pl to oparte o przeglądarkę internetową bezpłatne narzędzie dla nauczycieli, terapeutów i rodziców (w ramach edukacji domowej) pozwalające własnoręcznie – i w łatwy sposób – tworzyć wysokiej jakości multimedialne i interaktywne zasoby edukacyjne.

eKreda.pl to także obszerne repozytorium e-podręczników i innych zasobów stworzonych przez polskich nauczycieli. W tym momencie na portalu dostępnych jest ponad 2000 e-lekcji przygotowanych dla różnych przedmiotów i etapów edukacyjnych. Wszystkie materiały udostępnione na portalu eKreda.pl są całkowicie bezpłatne!

Zacznij tworzyć lekcje w eKreda.pl

Jak zacząć pracę z eKreda.pl? To proste! Potrzebujesz jedynie pomysłu, chwili wolnego czasu i bezpłatnego konta w serwisie.

Zaloguj się lub utwórz konto
Wejdź w zakładkę „Moje zasoby”, a następnie „Utwórz”
Wykorzystaj funkcje eKreda.pl do tworzenia własnych zasobów edukacyjnych!

Bogata biblioteka e-podręczników

Chcesz korzystać z gotowych zasobów stworzonych przez polskich nauczycieli? Utwórz bezpłatne konto na portalu eKreda.pl, aby otrzymać niegraniczony dostęp do ponad 1500 gotowych e-lekcji.

Zaloguj się lub utwórz konto
Wejdź w zakładkę „Repozytorium”
Wybierz interesującą Cię kategorię lub zobacz najpopularniejsze i najlepiej oceniane materiały

Wejdź na eKreda.pl i poznaj możliwości narzędzia stworzonego specjalnie dla nauczycieli. Zobacz, jak łatwo możesz zostać twórcą własnych zasobów edukacyjnych lub poznaj zawartość bogatej biblioteki interaktywnych lekcji przygotowanych przez polskich nauczycieli.

Twórz własne zasoby edukacyjne

lub skorzystaj z gotowych treści

Poznaj inne

platformy Learnetic