Mońki/ 30.09-1.10.2022 Podlaskie EDUinnowacje

Zapraszamy do udziału w szóstej edycji konferencji Podlaskie EDUinnowacje, której celem jest przedstawienie nowoczesnych rozwiązań w dziedzinie edukacji oraz zachęcenie nauczycieli do stosowania ich w swojej pracy.

Wydarzenie przeznaczone jest dla nauczycieli, dyrektorów placówek edukacyjnych i wszystkich pracowników zaangażowanych w polską oświatę. Podczas trwającej dwa dni konferencji uczestnicy będą mogli wziąć udział w licznych wykładach, a także w praktycznych zajęciach w postaci warsztatów i pokazów. Tematy wystąpień dotyczą zastosowania nowoczesnych rozwiązań i technologii w codziennej pracy nauczyciela. Prelegenci podzielą się własnym doświadczeniem na temat innowacyjnych praktyk edukacyjnych, które mogą być skutecznie wdrażane w polskich szkołach.

Zachęcamy do wzięcia udziału w przygotowanych przez nas warsztatach, gdzie uznani i doświadczeni specjaliści zademonstrują, jak skutecznie wprowadzić nowoczesne pomoce edukacyjne do codziennej nauki. Zapraszamy również do odwiedzenia stoiska Learnetic, gdzie zaprezentujemy nasze produkty oraz chętnie porozmawiamy na ich temat.

Konferencja Podlaskie EDUinnowacje odbędzie się w dniach 30.09-1.10 w Mońkach.

Serdecznie zapraszamy i do zobaczenia!

Udostępnij post

Inne

artykuły

Uwaga! MEN opublikowało zmiany we wniosku Aktywna Tablica 2024 [08.04]

2024-04-09
licencja bezterminowa mTalent

Licencja bezterminowa mTalent – odpowiadamy na Wasze pytania [FAQ]

2024-02-28

Lublin, 20-21.03, Edukacja Przyszłości

2024-03-04