Warszawa/ 23.09.2022 Witaj szkoło – najnowsze technologie w szkołach

Witaj szkoło i witaj sezonie konferencyjny! Tak jest, konferencja „Witaj szkoło – najnowsze technologie w szkołach”, odbywająca się w drugiej połowie września, otwiera jesienno-zimowy sezon konferencji edukacyjnych. Zapraszamy do udziału i mamy nadzieję, że jesteście stęsknieni, będziemy na Was czekać na stoisku Learnetic!

Konferencja „Witaj szkoło – najnowsze technologie w szkołach” to cykliczne wydarzenie organizowane przez Fundację EdTech i jej partnerów. Spotkanie adresowane jest do dyrektorów szkół i nauczycieli, samorządowców, pracowników administracji odpowiedzialnych za edukację, przedstawicieli organizacji pozarządowych.

Podczas konferencji odbędą się liczne wystąpienia i warsztaty, podczas których uczestnicy poznają najnowsze pomoce dydaktyczne tworzone przez polskie firmy. Ważnym tematem spotkania będą także źródła finansowania zakupów sprzętu dla placówek oświatowych z Krajowego Planu Odbudowy, FERC, RPO, programów rządowych.

Konferencja „Witaj szkoło – najnowsze technologie w szkołach” odbędzie się 23 września na Google Campus przy Placu Konesera 10 w Warszawie.

Więcej informacji na stronie organizatorów: https://edtechpoland.pl/wydarzenie/konferencja-witaj-szkolo-2022/

Udostępnij post

Inne

artykuły

Aktywna Tablica 2024. Co zmieniło się we wniosku?

Aktywna Tablica 2024: Co zmieniło się we wniosku? [aktualizacja: 08.04]

2024-03-26

Przygotuj się do matury z platformą Dzwonek.pl

2024-04-17

Kup nowoczesne pomoce edukacyjne w ramach dofinansowania Aktywna Tablica 2024 [szkoły ponadpodstawowe]

2024-04-22