„Każdy uczy nas inaczej” – zobacz pierwszy odcinek naszego (wideo) podcastu!

Z nieskrywaną dumą ogłaszamy premierę naszej nowej inicjatywy, którą jest podcast zatytułowany „Każdy uczy nas inaczej”! W pierwszym odcinku możecie posłuchać (i pooglądać) rozmowę Przemka Staronia z Izą Banaszczyk, w której dyskutują na temat kondycji psychicznej uczniów i uczennic w polskich szkołach i o tym, jak wesprzeć nauczycielki i nauczycieli, by ci mogli skutecznie pomóc swoim podopiecznym.

Tworząc nasz nowy projekt i zapraszając tak znakomitych gości jak Iza i Przemek, nie spodziewaliśmy się, że rozmowa rozrośnie się do takich rozmiarów, że będziemy musieli podzielić ją na aż 3 odcinki! Jednak powaga oraz złożoność tematu sprawiają, że nie da się go zamknąć w godzinnej dyskusji. Dlatego zapraszamy Was do śledzenia naszych mediów społecznościowych, gdzie w najbliższych tygodniach zaprezentujemy dwa kolejne odcinki.

A już teraz możecie wysłuchać (a także obejrzeć) odcinek, w którym Iza Banaszczyk oraz Przemek Staroń odpowiadają na pytanie „Jak zacząć rozmowę, kiedy zupełnie nie wie się jak?”.

📺 Wersja wideo: https://youtu.be/ady4dh1ZXRE

📻 Podcast: https://open.spotify.com/episode/0ZfbgYKLzoRZGdRcpzzNpU

Przypominamy, że rozmowa naszych ekspertów została w całości oparta na pytaniach, które były zadawane przez Was wcześniej na naszej stronie. Tak więc jeśli znaleźliście w odcinku swoje pytanie, prosimy o kontakt – czeka na Was prezent w postaci kart Pomyśl inaczej, czyli pomocy edukacyjnych stworzonych przez Izę Banaszczyk będących częścią programu ⁠Będzie Dobrze⁠.

Dziękujemy, że tak chętnie włączyliście się do naszej inicjatywy. Mamy nadzieję, że przygotowany materiał spełni Wasze wszelkie oczekiwania.

Udostępnij post

Inne

artykuły

Podstawowe kierunki realizacji polityki oświatowej państwa w roku szkolnym 2024/2025

Podstawowe kierunki realizacji polityki oświatowej państwa w roku szkolnym 2024/2025. Jak na nie odpowiedzieć?

2024-06-19

Nowe doświadczenie z wirtualną rzeczywistością

2024-08-20

Zadbaj o kompetencje emocjonalno-społeczne swoich uczniów

2024-08-12