„Każdy uczy nas inaczej” – zobacz pierwszy odcinek naszego (wideo) podcastu!

Z nieskrywaną dumą ogłaszamy premierę naszej nowej inicjatywy, którą jest podcast zatytułowany „Każdy uczy nas inaczej”! W pierwszym odcinku możecie posłuchać (i pooglądać) rozmowę Przemka Staronia z Izą Banaszczyk, w której dyskutują na temat kondycji psychicznej uczniów i uczennic w polskich szkołach i o tym, jak wesprzeć nauczycielki i nauczycieli, by ci mogli skutecznie pomóc swoim podopiecznym.

Tworząc nasz nowy projekt i zapraszając tak znakomitych gości jak Iza i Przemek, nie spodziewaliśmy się, że rozmowa rozrośnie się do takich rozmiarów, że będziemy musieli podzielić ją na aż 3 odcinki! Jednak powaga oraz złożoność tematu sprawiają, że nie da się go zamknąć w godzinnej dyskusji. Dlatego zapraszamy Was do śledzenia naszych mediów społecznościowych, gdzie w najbliższych tygodniach zaprezentujemy dwa kolejne odcinki.

A już teraz możecie wysłuchać (a także obejrzeć) odcinek, w którym Iza Banaszczyk oraz Przemek Staroń odpowiadają na pytanie „Jak zacząć rozmowę, kiedy zupełnie nie wie się jak?”.

📺 Wersja wideo: https://youtu.be/ady4dh1ZXRE

📻 Podcast: https://open.spotify.com/episode/0ZfbgYKLzoRZGdRcpzzNpU

Przypominamy, że rozmowa naszych ekspertów została w całości oparta na pytaniach, które były zadawane przez Was wcześniej na naszej stronie. Tak więc jeśli znaleźliście w odcinku swoje pytanie, prosimy o kontakt – czeka na Was prezent w postaci kart Pomyśl inaczej, czyli pomocy edukacyjnych stworzonych przez Izę Banaszczyk będących częścią programu ⁠Będzie Dobrze⁠.

Dziękujemy, że tak chętnie włączyliście się do naszej inicjatywy. Mamy nadzieję, że przygotowany materiał spełni Wasze wszelkie oczekiwania.

Udostępnij post

Inne

artykuły

Stwórz nowoczesną ekopracownię dzięki dofinansowaniu rzędu nawet 70 000 zł!

2024-05-09

Jakie pomoce edukacyjne zamówić w ramach dofinansowania Aktywna Tablica 2024? [szkoła podstawowa]

2024-04-03

Aktywna Tablica 2024 – wydanie SPEcjalne [WIDEO]

2024-04-18