learnetic logo blue

Tworzymy technologie wspierające edukację bo wiemy, że każdy uczy się inaczej

Usługi dla wydawców

Learnetic pomaga wydawcom na całym świecie w całym procesie wydawniczym związanym z tworzeniem e-podręczników, cyfryzacją istniejących materiałów i ich dystrybucji za pomocą platform edukacyjnych. Jako producent innowacyjnego narzędzia mAuthor – które umożliwia tworzenie multimedialnych e-podręczników – oferujemy zarówno możliwość ich samodzielnego tworzenia, jak również usługę realizacji zasobów przez nasz zespół.

W naszej ofercie znajdziesz także łatwy w personalizacji system zarządzania edukacją (LMS – Learning Management System), czyli platformę edukacyjną, z której korzystają najwięksi wydawcy edukacyjni na świecie (m.in.: Sejer, Pearson, Klett, Hachette-Antoine, Ballard & Tighe). Nasze technologie są używane nie tylko przez firmy z branży podręczników, lecz także przez instytucje edukacyjne i fundacje.

Co o współpracy z nami mówią nasi partnerzy?

Chcesz stworzyć cyfrowe materiały lub zdigitalizować istniejące?

Nie musisz zatrudniać czy wynajmować zespołu programistów. Możesz zrealizować materiały samemu w oparciu o specjalistyczne oprogramowanie mAuthor. Po krótkim szkoleniu Twoi redaktorzy będą mogli samodzielnie tworzyć nowoczesny e-podręcznik (materiał responsywny, działający na wszystkich urządzeniach, umożliwiający zbieranie BigData). A to wszystko bez potrzeby zatrudniania ani jednego kosztownego software developera!

Pełna kontrola

Realizujesz materiały wewnętrznie, masz pełną kontrolę nad tworzonymi treściami, autorzy treści podręczników i ćwiczeń mogą sami realizować zasoby interaktywne, lub współpracować z osobami zatrudnionymi do tego projektu.

Open source

Materiały wyjściowe są stworzone w technologii HTML5, odtwarzane w playerze typu open-source – dzięki temu nie musisz obawiać się braku dostępu czy możliwości edycji po ewentualnym zakończeniu współpracy z Learnetic.

Łatwo i skutecznie

Do obsługi mAuthora wystarczy krótkie szkolenie i podstawowa umiejętność obsługi komputera. Warto przypomnieć, że pensja software developera wynosi średnio 12,5 tys. zł brutto (dane z 2019), a licencja na miesięczne użytkowanie mAuthora to tylko ~300 euro miesięcznie!

Chcesz zlecić nam stworzenie cyfrowych materiałów?

Wydawcy, którzy pragną wejść w świat cyfrowy, a nie mają zasobów i czasu do realizacji takich materiałów własnoręcznie, mogą wykorzystać doświadczony zespół redaktorów Learnetic, którzy zrealizowali kilkadziesiąt tysięcy interaktywnych stron z praktycznie wszelkich dziedzin nauki szkolnej. Nie ważne, czy chcesz nazywać swoje materiały multibookiem, e-podręcznikiem czy i-elementarzem – nasi redaktorzy szybko i sprawnie skonwertują lub stworzą od nowa materiały, które chcesz wprowadzić na rynek.

Szybka realizacja

Cały proces realizacji – począwszy od estymacji kosztów – przebiega szybko, sprawnie i zgodnie z wytycznymi i założeniami od zlecającego dany projekt.

Nieograniczony dostęp

Materiały stworzone w standardach HTML5, odtwarzane w open-source player, co jest gwarancją stałego dostępu do tych treści i możliwości ich nieograniczonej edycji.

Przewaga doświadczenia

Nasz zespół składa się z doświadczonych redaktorów, którzy są w stanie stworzyć materiały edukacyjne zgodne dokładnie z Twoją wizją.

Szukasz pomysłu na dystrybucję materiałów?

W Polsce działają trzy platformy edukacyjne oparte o technologię LMS mCouser, są to: Dzwonek.pl, mTalent.pl i należący do Pearson Polska serwis eDesk.pl. Platformy oparte na silniku mCourser to gotowe i wygodne rozwiązanie dla wydawców szukających miejsca do dystrybucji edukacyjnych materiałów interaktywnych – e-podręczników, ćwiczeń, testów i multibooków.

Obecnie na platformie Dzwonek.pl kilkunastu wydawców, fundacji, instytucji edukacyjnych udostępnia swoje materiały – w sposób bezpłatny i płatny (przy pomocy zintegrowanych płatności online lub przy pomocy kodu dostępu dodawanego np. do drukowanej wersji podręcznika).

Chcesz zorganizować konkurs edukacyjny?

Od 2015 roku platforma Dzwonek.pl rokrocznie przyciąga kilkadziesiąt tysięcy uczniów biorących udział w największym, bezpłatnym konkursie informatycznym „Bóbr”. Dzwonek.pl był także gospodarzem jedynej edycji konkursu „Kangur matematyczny” zorganizowanej zdalnie w 2020 roku, w której wzięło udział ponad 250 000 uczniów z całej Polski.

Ponadto Dzwonek.pl gościł uczniów stających w szranki w zmaganiach o charakterze regionalnym (olimpiady organizowane przez kuratoria) lub specjalistycznym (np. Konkurs wiedzy o Solidarności organizowany przez Fundację Centrum Solidarności). Dzwonek.pl to sprawdzone miejsce do realizacji tego typu inicjatyw i z tych możliwości możesz skorzystać także Ty!