Usługi dla wydawców

Learnetic pomaga wydawcom na całym świecie w tworzeniu e-podręczników, cyfryzacji istniejących materiałów i ich dystrybucji za pomocą platform edukacyjnych. Jako producent oprogramowania mAuthor, które umożliwia tworzenie multimedialnych e-podręczników, oferujemy zarówno możliwość samodzielnej cyfryzacji, jak również usługę realizacji zasobów przez nasz zespół. 

Dodatkowo posiadamy łatwy do personalizacji system zarządzania edukacją (LMS – Learning Management System), czyli platformę edukacyjną, z której korzystają najwięksi wydawcy edukacyjni na świecie m.in.: Sejer, Pearson, Klett, Hachette-Antoine, Ballard & Tighe i inni. Nasze technologie są używane nie tylko przez firmy z branży podręczników, lecz także przez instytucje edukacyjne i fundacje.

Szukasz narzędzi do tworzenia e-podręczników lub realizacji cyfrowych wersji istniejących publikacji? A może potrzebujesz platformy do dystrybucji swoich multimedialnych treści? W naszej ofercie znajdziesz kompleksowe rozwiązania, które pozwolą Ci ułatwić oraz zmniejszyć koszty procesu wydawniczego.

Chcesz stworzyć cyfrowe materiały od nowa lub przenieść istniejące podręczniki w wersję cyfrową?

Nie musisz zatrudniać czy wynajmować zespołu programistów. Możesz zrealizować materiały samemu w oparciu o specjalistyczne oprogramowanie mAuthor. Po dwudniowym szkoleniu Twoi redaktorzy będą mogli samodzielnie tworzyć nowoczesny e-podręcznik (materiał responsywny, działający na wszystkich urządzeniach, umożliwiający zbieranie BigData). A to wszystko bez potrzeby zatrudniania ani jednego kosztownego software developera!

Warto przypomnieć, że pensja software developera wynosi średnio 12,5 tys. zł brutto (wg danych z 2019), a licencja na miesięczne użytkowanie mAuthora to tylko ~300 euro miesięcznie!

Zalety takiego rozwiązania
Pełna kontrola

Realizujesz materiały wewnętrznie, masz pełną kontrolę nad tworzonymi treściami, autorzy treści podręczników i ćwiczeń mogą sami realizować zasoby interaktywne, lub współpracować z osobami zatrudnionymi do tego projektu

Open source

Materiały wyjściowe są stworzone w technologii HTML5 (nie ma więc problemów znanych z niewspieranej już technologii FLASH), odtwarzane w playerze typu open-source – dzięki temu nie musisz obawiać się braku dostępu/możliwości edycji po ewentualnym zakończeniu współpracy z Learnetic

Łatwo i skutecznie

Do obsługi programu mAuthor wystarczy krótkie przeszkolenie i podstawowe umiejętności związane z obsługą komputera

Chcesz zlecić nam stworzenie cyfrowych materiałów lub przenieść podręczniki do wersji cyfrowej?

Wydawcy, którzy pragną wejść w świat cyfrowy, a nie mają zasobów i czasu do realizacji takich materiałów własnoręcznie, mogą wykorzystać doświadczony zespół redaktorów Learnetic, którzy zrealizowali kilkadziesiąt tysięcy interaktywnych stron z praktycznie wszelkich dziedzin nauki szkolnej. Nie ważne, czy chcesz nazywać swoje materiały multibookiem, e-podręcznikiem czy i-elementarzem – nasi redaktorzy szybko i sprawnie skonwertują lub stworzą od nowa materiały, które chcesz wprowadzić na rynek.

Zalety takiego rozwiązania
Szybka realizacja

Szybka estymacja kosztów stworzenia materiałów wg założeń zlecającego

Open source

Materiały stworzone w standardach HTML5, odtwarzane w open-source player (gwarancja dostępu i możliwości edycji)

Doświadczenie

Szybka realizacja materiałów przez doświadczony zespół

Szukasz pomysłu na dystrybucję swoich materiałów?

W Polsce działają trzy platformy edukacyjne oparte o technologię LMS mCouser, są to: Dzwonek.pl, mTalent.pl i należący do Pearson Polska serwis eDesk.pl. Zachęcamy Państwa do sprzedaży swoich materiałów interaktywnych: e-podręczników, ćwiczeń, testów i multibooków na platformie Dzwonek.pl. Obecnie kilkunastu wydawców, fundacji, instytucji edukacyjnych udostępnia tam swoje materiały w sposób płatny i bezpłatny.

Dzwonek.pl to miejsce, które umożliwia nowoczesną edukację na najwyższym poziomie, pełniąc przy tym funkcję „księgarni” interaktywnych zasobów od takich firm jak: MAC Edukacja, Moje Bambino, Klett i innych. Zachęcamy do tworzenia materiałów w oprogramowaniu mAuthor i dystrybucję tychże przy pomocy platformy Dzwonek.pl.

Chcesz zorganizować konkurs interaktywny?

Od 2015 roku platforma Dzwonek.pl rokrocznie przyciąga kilkadziesiąt tysięcy uczniów biorących udział w największym, bezpłatnym konkursie informatycznym „Bóbr”. Oprócz tego zamknięcie szkół sprawiło, iż 250 000 uczniów z całej Polski wzięło udział w wirtualnej edycji świetnie znanego konkursu „Kangur matematyczny” w roku 2020.

Ponadto Dzwonek.pl gościł uczniów stających w szranki w zmaganiach o charakterze regionalnym (Olimpiady organizowane przez kuratoria) lub specjalistycznym (np. Konkurs wiedzy o Solidarności organizowany przez Fundację Centrum Solidarności). Dzwonek.pl to sprawdzone miejsce do realizacji tego typu inicjatyw!

Przeczytaj rekomendacje naszych klientów
Współpracuj z nami

Skontaktuj się z nami, aby poznać ofertę na realizację i dystrybucję materiałów interaktywnych. Wypełnij formularz kontaktowy lub napisz do nas na adres marketing@learnetic.com.

Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na samodzielne tworzenie materiałów przy pomocy mAuthora czy zlecisz to zespołowi Learnetic – nasze technologie gwarantują nowoczesność i działają na każdym sprzęcie począwszy od smartfonów, przez tablety i komputery, aż po tablice multimedialne.

  Imię *

  Adres e-mail *

  Wiadomość

   Imię *

   Adres e-mail *

   Wiadomość