Wypróbuj program mTalent do nauki języka angielskiego w przedszkolach

W tym roku seria mTalent powiększy się nie tylko o pierwszy program stworzony z myślą o przedszkolach, ale także o interaktywne ćwiczenia do nauki języka angielskiego. mTalent Tic Tac Toe! możecie wypróbować bezpłatnie dzięki wersji demo.

mTalent Tic Tac Toe! to zestaw interaktywnych aktywności wspomagających przygotowanie do posługiwania się językiem angielskim, przeznaczony dla nauczycieli pracujących z dziećmi w wieku przedszkolnym. W programie znajdzie się prawie 500 ekranów interaktywnych, baza kart pracy do wydruku, przewodnik metodyczny oraz zestaw materiałów dodatkowych.

Debiutujący w listopadzie program przygotowuje do posługiwania się językiem obcym nowożytnym, stosując przede wszystkim formę zabawy. Pomaga wprowadzać i utrwalać słownictwo z najbliższego otoczenia dziecka i jest zgodny z podstawą programową wychowania przedszkolnego.

W wersji demo zawarliśmy ćwiczenia z 2 poziomów, a także dodaliśmy kilka przykładowych kart pracy. Możecie sprawdzić je już teraz całkowicie za darmo, klikając w poniższy przycisk:

Udostępnij post

Inne

artykuły

Lekcje geografii z Wirtualnym Laboratorium Przyrodniczym – Ewa Chmielewska

2024-07-01

Propozycje interaktywnych zajęć na temat majowych świąt

2024-04-23

Online, 18.11, Konferencja EduOnline – edycja jesienna

2024-05-06