mTalent Edukacja przedszkolna – ponad 50 ekranów dostępnych bezpłatnie!

W tym roku seria mTalent powiększy się aż o 10 nowych pudełek, a wśród nich warto zwrócić szczególną uwagę na program Edukacja przedszkolna. To pierwsze rozwiązanie stworzone specjalnie z myślą o przedszkolach. W oczekiwaniu na premierę, udostępniamy Wam bezpłatną wersję demo!

Przypominamy, że mTalent Edukacja przedszkolna to zestaw ekranów interaktywnych wspierających nauczyciela przedszkola w organizacji atrakcyjnych zajęć wychowawczo-dydaktycznych zgodnych z podstawą programową i wpływających na osiągnięcie przez dzieci gotowości do nauki w szkole i pełnienia roli ucznia. W pełnej wersji programu czekać na Was będzie blisko 2000 ekranów interaktywnych i kart pracy, przewodnik metodyczny oraz zestaw dodatkowych materiałów.

Program zadebiutuje w listopadzie i będzie wsparciem dla nauczycieli pracujących z dziećmi na czterech poziomach realizacji (I, II, III, IV): trzylatkami, czterolatkami, pięciolatkami i dziećmi z tzw. „zerówki”, czyli rocznego przygotowania szkolnego. Co ważne, mTalent Edukacja przedszkolna współpracuje z najczęściej wybieranym systemem do komunikacji z rodzicami, do rozliczeń i dokumentacji dla przedszkoli i żłobków w Polsce.

Wiemy, że oczekiwanie na premierę potrafi się dłużyć, dlatego przygotowaliśmy dla Was bardzo obszerną wersję demo, którą możecie przetestować już dzisiaj! To ponad 50 ekranów, które dają przedsmak tego, co możecie spodziewać się w pełnej wersji.

Obserwujcie naszą stronę i media społecznościowe, bo już niedługo będziemy informować o wersjach demo kolejnych tegorocznych nowości!

Udostępnij post

Inne

artykuły

Aktywna Tablica 2024: To już ostatnie 7 dni!

2024-05-07

Toruń, 3-4.10, Kongres TIK w edukacji

2024-05-06

Konkurs „Uczelnie coraz bardziej dostępne” okiem ekspertów branżowych i praktyków [konferencja online, 28.05]

2024-05-24