Nowy katalog mTalent jest już dostępny! Poznaj nadchodzące premiery

Tradycyjnie w pierwszym kwartale roku udostępniamy nowy katalog mTalent. Tym razem aż roi się w nim od premier, bo szykujemy aż 10 nowych pudełek! Jeśli jesteście ciekawi, co dla Was przygotowaliśmy, to koniecznie sprawdźcie cyfrową wersję najnowszego katalogu.

Twórcy serii mTalent nawet na moment nie przestają myśleć o udoskonalaniu naszych programów i rozwijaniu bazy zasobów. Wsłuchując się w głos podnoszony przez Was – specjalistów i praktyków – przygotowują nowe pomoce dydaktyczne, które będą służyć jeszcze większej grupie dzieci, młodzieży i dorosłych ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. W tym roku autorzy przeszli samych siebie, dostarczając aż 10 nowych pudełek!

Przedszkole i język angielski – mTalent wkracza na nowe przestrzenie

Największe zmiany dotyczą programów dla najmłodszych. W tym roku swoją premierę będą miały mTalent Edukacja Przedszkolna oraz mTalent Tic Tac Toe!. To oprogramowanie stworzone z myślą o najmłodszych, które wesprze przedszkolaków w nauce angielskiego oraz osiągnięciu gotowości do nauki w szkole.

Afazja, ORM, dysleksja i wiele więcej

Wśród tegorocznych nowości znalazły się także programy dotykające obszarów, które do tej pory nie były zagospodarowane przez mTalent. Część z nich będzie posiadać dwie kategorie wiekowe, dla młodszych i nieco starszych podopiecznych. Będą to programy mTalent Dysleksja, mTalent Afazja oraz mTalent Potrafię. Niepełnosprawność Intelektualna cz. 1 i cz. 2. Wśród premier znalazły się także programy mTalent Opóźniony Rozwój Mowy oraz mTalent Wczesne Wspomaganie Rozwoju, które będą mogły być implementowane już w pracy z najmłodszymi.

Aż 2 nowe pakiety ekspert

Wspomniane wcześniej pomoce z cyklu Potrafię. Niepełnosprawność Intelektualna cz. 1 i cz. 2 oraz programy wspierające podopiecznych z Afazją oraz Opóźnionym Rozwojem Mowy będą dostępne również w formie pakietów ekspert! To świetna okazja, aby w lepszej cenie nabyć pakiet programów wypełnionych po brzegi interaktywnymi ekranami.

Śledźcie nasze wpisy uważnie, bo w następnych tygodniach przedstawimy Wam w szczegółach każdy nadchodzący program z serii mTalent.

Udostępnij post

Inne

artykuły

Aktywna Tablica 2024. Co zmieniło się we wniosku?

Aktywna Tablica 2024: Co zmieniło się we wniosku? [aktualizacja: 08.04]

2024-03-26

Warszawa, 18.04, Forum Dyrektorów Placówek Oświatowych

2024-04-03

Przygotuj się do matury z platformą Dzwonek.pl

2024-04-17