Poznaj nowości mTalent stworzone z myślą o przedszkolach

Seria mTalent stale się powiększa, trafiając do coraz większego grona odbiorców. Po programach dla młodzieży i dorosłych przyszła pora na oprogramowanie stworzone specjalnie z myślą o przedszkolu.

Już w zeszłym roku uruchomiliśmy stronę www.mTalent.pl/przedszkole, gdzie znajdziecie listę programów, które świetnie sprawdzą się na tym etapie edukacji. Wasze pozytywne reakcje zachęciły twórców do przygotowania nowych programów, które są w 100% dostosowane do potrzeb przedszkoli.

mTalent Edukacja przedszkolna

Już w listopadzie zadebiutuje zestaw ekranów interaktywnych wspierających nauczyciela przedszkola w organizacji atrakcyjnych zajęć wychowawczo-dydaktycznych zgodnych z podstawą programową i wpływających na osiągnięcie przez dzieci gotowości do nauki w szkole i pełnienia roli ucznia. 

Co istotne, program współpracuje z najczęściej wybieranym systemem do komunikacji z rodzicami, do rozliczeń i dokumentacji dla przedszkoli i żłobków w Polsce.

mTalent Edukacja przedszkolna to:

  • Program do wykorzystania podczas zajęć wychowawczo-dydaktycznych w przedszkolu oraz podczas realizacji zajęć zgodnych z podstawą programową wychowania przedszkolnego.
  • Blisko 2000 ekranów interaktywnych i zestaw kart pracy do wydruku, drukowany przewodnik metodyczny i zestaw materiałów dydaktycznych w jednym pudełku.
  • Pomoc dla nauczycieli przedszkoli pracujących z dziećmi na czterech poziomach realizacji (I, II, III, IV) z dziećmi z grup wiekowych: trzylatków, czterolatków, pięciolatków i dzieci z tzw. „zerówki”, czyli rocznego przygotowania szkolnego.

Użytkownicy otrzymają także dostęp do przesiewowego badania na okoliczność gotowości szkolnej.

mTalent po raz pierwszy po angielsku, czyli Tic Tac Toe!

Tego jeszcze w serii mTalent nie było! W tym roku zadebiutuje mTalent Tic Tac Toe!, czyli zestaw interaktywnych aktywności wspomagających przygotowanie do posługiwania się językiem angielskim, przeznaczony dla nauczycieli pracujących z dziećmi w wieku przedszkolnym.

mTalent Tic Tac Toe! to:

  • Program do wykorzystania podczas zajęć wprowadzających język angielski na poziomie przedszkola.
  • Blisko 500 ekranów interaktywnych, baza kart pracy do wydruku, przewodnik metodyczny oraz zestaw materiałów dodatkowych w jednym pudełku.
  • Pomoc dla nauczycieli wychowania przedszkolnego i innych specjalistów pracujących z dziećmi w wieku przedszkolnym.

Każdy z programów gwarantuje bezterminową licencję dla 9 użytkowników (3 online + 6 offline). Obie nowości będą dostępne w specjalnym zestawie, tworząc atrakcyjny pakiet nowoczesnych pomocy edukacyjnych dla przedszkoli.

Udostępnij post

Inne

artykuły

mTalent Afazja i Opóźniony rozwój mowy zadebiutują już we wrześniu!

2024-03-14
Aktywna Tablica 2024 – jak złożyć wniosek?

Aktywna Tablica 2024 – jak złożyć wniosek? [gotowe wzory]

2024-03-20

Poznaj nowości mTalent stworzone z myślą o przedszkolach

2024-03-22