Włocławek, 5.06, Edukacja w cyfrowym wymiarze – wizja, misja, sztuczna inteligencja

Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli we Włocławku zaprasza do udziału w 12. edycji ogólnopolskiej konferencji „Edukacja w cyfrowym wymiarze – wizja, misja, sztuczna inteligencja”, która odbędzie się w dniu 05.06.2024 r. w Centrum Kultury Browar B we Włocławku ul. Łęgska 28.

Nowoczesność edukacyjna, którą zastają nauczyciele w rzeczywistości szkolnej, wymaga od nich elastyczności oraz ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji w tym zakresie. Wychodząc naprzeciw tym problemom, umożliwiamy kadrze pedagogicznej poszerzenie wiedzy i zdobywanie umiejętności, które pomogą w zrozumieniu tematu nowoczesnych technologii. Podejmujemy współpracę z wiodącymi organizacjami na rynku najnowszych rozwiązań technologicznych. W trakcie konferencji omówione zostaną zagadnienia związane z wykorzystaniem sztucznej inteligencji w edukacji.

Podczas konferencji nauczyciele będą mogli uczestniczyć w sesjach warsztatowych dotyczących wykorzystania w edukacji nowoczesnych technologii, sztucznej inteligencji oraz wirtualnej rzeczywistości.

Link do zapisu: https://szkolenia.cen.info.pl/edukacja-w-cyfrowym-wymiarze/

Udostępnij post

Inne

artykuły

Poznaj nowości mTalent stworzone z myślą o przedszkolach

2024-03-22

Uwaga! MEN opublikowało zmiany we wniosku Aktywna Tablica 2024 [08.04]

2024-04-09

Łódź, 17.04, Forum Dyrektorów Placówek Oświatowych

2024-04-03