Wyrównywanie szans: pierwsza edycja konkursu dla logopedów rozstrzygnięta. Zobacz zwycięski film

Niedawno zakończyła się pierwsza edycja konkursu dla logopedów pod hasłem „wyrównywanie szans”, w którym terapeuci próbowali w kreatywny sposób wyjaśnić, czym dla nich jest praca logopedy z dziećmi.

W trakcie trwającego miesiąc konkursu dziesiątki logopedów i innych pracowników placówek pedagogiczno-psychologicznych przesyłało wiele bardzo ciekawych zgłoszeń. Pośród nich pojawiły się zdjęcia prawdziwych lam uczestniczących w zajęciach logopedycznych (sic!), „spajdelmena” bez nogi, a także mnóstwo zabawnych i wzruszających historii i rymowanek, które udowodniły, że praca logopedy to prawdziwie fascynujące, a przy tym niezbędne i bardzo odpowiedzialne zajęcie.

Konkurs realizowany był w całości na facebookowym profilu Wyrównywanie szans. Wydarzenie to cieszyło się bardzo dużą popularnością – konkursowy post dotarł do ponad siedemnastu tysięcy odbiorców. Uczestnicy konkursu mogli wygrać ponad pięćdziesiąt nagród, pośród których znalazł się zestaw programów multimedialnych „Zajęcia logopedyczne” z serii mTalent o wartości 1590 zł, książki z rymowankami logopedycznymi dla dzieci oraz kubki z charakterystyką głosek – wszystko, co z pewnością usprawni pracę każdego terapeuty i placówki psychologiczno-pedagogicznej.

Wybranie zwycięskiego zgłoszenia nie było łatwym zadaniem. Po długich naradach i dyskusjach udało się jednak wskazać uczestnika, który otrzymał główną nagrodę. Zwyciężyła Pani Joanna Dołżycka i jej krótki film, w którym uczestniczka konkursu zawarła całą swoją miłość, pasję i poświęcenie dla tego zawodu, pokazując także pracę logopedy z dziećmi niepełnosprawnymi.

Zachęcamy do obejrzenia zwycięskiego filmu:

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom konkursu, a także dziękujemy za wszystkie zgłoszenia. Jednocześnie przypominamy, że była to dopiero pierwsza edycja tego wydarzenia. Zapraszamy do śledzenia profilu Wyrównywanie szans, gdzie wkrótce pojawią się informacje na temat kolejnych konkursów, w których do wygrania będą równie ciekawe i wartościowe nagrody dla logopedów i terapeutów.

Udostępnij post

Inne

artykuły

Kryteria podziału rezerwy części oświatowej subwencji ogólnej na rok 2024

Jak wykorzystać dofinansowanie z rezerwy oświatowej na rok 2024 na wyposażenie szkolnych sal i pracowni?

2024-06-04

Warszawa, 25-26.10, Ogólnopolski Kongres dla Dyrektorów Placówek Niepublicznych

2024-05-06

Lekcje geografii z Wirtualnym Laboratorium Przyrodniczym – Ewa Chmielewska

2024-07-01