Olsztyn/ 07.12.2022 Forum Dyrektorów Placówek Oświatowych

Kolejne spotkanie z cyklu Forum Dyrektorów Placówek Oświatowych odbędzie się 7 grudnia w Olsztynie. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska oraz wysłuchania wystąpienia przygotowanego przez przedstawiciela naszej firmy.

Wydarzenie jest kierowane do kadry zarządzającej szkołami, przedszkolami i innymi placówkami edukacyjnymi. Konferencje odbywają się w formule łączącej zdobywanie wiedzy
i prezentowanie rozwiązań wspomagających zarządzanie placówkami oświatowymi. Poruszane tematy obejmują aktualne zagadnienia prawne oraz mają na celu usystematyzowanie wiedzy z zakresu aktualnych zmian i uprawnień ustawowych.

Jako partner spotkania gorąco zachęcamy wszystkich dyrektorów do uczestnictwa w wydarzeniu. Wstęp jest bezpłatny jednak konieczna jest wcześniejsza rejestracja na stronie organizatora https://pirr.pl/fdpo/tematyka/#olsztyn

Do zobaczenia!

Udostępnij post

Inne

artykuły

Aż 50 milionów złotych dla małych szkół – to już ostatnie dni, aby zdobyć dofinansowanie!

2025-05-20
Projekt SCWEW

Ponad 100 tys. zł na zakup pomocy edukacyjnych dla 285 SCWEW na terenie Polski

2025-06-09

Toruń, 1-3.07, Informatyka w edukacji

2025-06-03