Już we wrześniu zadebiutują 2 programy mTalent Niepełnosprawność intelektualna

Kontynuujemy prezentowanie wszystkich nowości, które wzbogacą serię mTalent w 2024 roku. Dzisiaj chcemy Wam przybliżyć 2 programy stworzone z myślą o uczniach z niepełnosprawnością intelektualną.

mTalent Potrafię. Niepełnosprawność intelektualna cz. 1 oraz cz. 2 zawierają zagadnienia, które znajdują odzwierciedlenie w podstawie programowej dla uczniów z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym i znacznym w szkole podstawowej, jak i przysposabiającej do pracy. Pierwsza część dotyczy obszaru „Ja w rodzinie i szkole”, a druga „Ja i świat”. Oba programy zawierają dwie wersje ćwiczeń – osobne dla ucznia młodszego (7+) i starszego (11+).

mTalent Potrafię. Niepełnosprawność intelektualna cz. 1 i cz. 2 

Zestaw ćwiczeń interaktywnych i kart pracy dla uczniów z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym lub innymi deficytami rozwojowymi do wykorzystania podczas zajęć funkcjonowania osobistego, społecznego, komunikowania się i rewalidacji. Oba programy to:

  • Programy do wykorzystania jako wsparcie tradycyjnych działań podejmowanych przez różnych specjalistów w ramach wspomagania rozwoju społeczno-osobistego uczniów z niepełnosprawnością intelektualną.
  • Blisko 4000 ekranów interaktywnych i kart pracy do wydruku, przewodnik metodyczny oraz zestaw materiałów dodatkowych w jednym pudełku.
  • Pomoc dla pedagogów specjalnych pracujących z dziećmi na zajęciach rewalidacyjnych, zarówno w szkolnictwie specjalnym, strukturach integracyjnych, jak i w szkołach masowych.

Każdy z programów posiada licencję bezterminową na 4 stanowiska – 2 online (z dostępem do Internetu) i 2 offline (bez dostępu do Internetu).

Udostępnij post

Inne

artykuły

Lublin, 20-21.03, Edukacja Przyszłości

2024-03-04

Poznaj nowości mTalent stworzone z myślą o przedszkolach

2024-03-22

Nowy Tomyśl, 12-13.04, K@SSK

2024-04-03