Zobacz nagranie ze szkolenia „Jak nauczać na odległość z bezpłatną platformą Dzwonek.pl?” [webinar, 25.03.2020]

Dwa dni temu ruszyliśmy z serią szkoleń online dla nauczycieli, którzy chcą wykorzystać nowoczesne narzędzia do łatwego i skutecznego nauczania na odległość. Poniżej prezentujemy nagranie pierwszego webinaru z serii „Jak nauczać na odległość z bezpłatną platformą Dzwonek.pl?”.

Zachęcamy do obejrzenia szkolenia, aby dowiedzieć się, jak łatwo i skutecznie nauczać na odległość. W trakcie szkolenia zobaczysz, jak korzystać z multimedialnych zasobów edukacyjnych, jak tworzyć własne kolekcje, zakładać wirtualne klasy i społeczności, wysyłać uczniom zadania i ewaluować ich postępy i stan wiedzy w oparciu o automatycznie generowane raporty z ich pracy. Wszystko w oparciu o nowoczesną i bezpłatną platformę edukacyjną Dzwonek.pl.

Przy okazji informujemy, że już w najbliższym czasie będziemy organizować kolejne webinary przedstawiające pracę z platformą Dzwonek.pl, a także z narzędziem eKreda. Zachęcamy do obserwowania naszej strony oraz profilu w mediach społecznościowych, aby być na bieżąco ze wszystkimi informacjami.

 

Udostępnij post

Inne

artykuły

Gdańsk, 16.11.2023, BeZee

2023-11-08

mTalent Przedszkole – odkryj naszą nową stronę!

2023-09-12
ekonferencja

Warszawa, 27-28.10.2023, XIV Ogólnopolski Kongres dla Dyrektorów Placówek Niepublicznych

2023-10-17