Zobacz, jak uatrakcyjnić naukę z Multimedialnymi Pracowniami Przedmiotowymi [wideo z webinaru]

Zobacz, jak uatrakcyjnić naukę z Multimedialnymi Pracowniami Przedmiotowymi [wideo z webinaru]

Zobacz, jak uatrakcyjnić naukę z Multimedialnymi Pracowniami Przedmiotowymi [wideo z webinaru] 1200 628 Sebastian Urbański

Uczysz przedmiotów przyrodniczych i nieustannie szukasz inspiracji, by zaszczepić w uczniach pasję do odkrywania tajemnic, które skrywają te nauki? Zobacz nagranie z naszego webinaru, gdzie Jakub Sypniewski, nauczyciel przyrody i geografii, podzielił się cennymi wskazówkami pozwalającymi uatrakcyjnić Twoje lekcje!

Jak skutecznie i trwale pozyskać uwagę uczniów? Wykorzystywać nowoczesne i interaktywne programy! Razem z Jakubem Sypniewskim odkrywaj kolejne możliwości serii Multimedialne Pracownie Przedmiotowe, która zawiera gotowe, opracowane przez specjalistów materiały. Dzięki nim z łatwością zrealizujesz założenia podstawy programowej oraz priorytety polityki oświatowej państwa.

Zlecaj zadania kilkoma kliknięciami, otrzymuj automatyczne raporty z pracy swoich uczniów, pracujcie wspólnie przy tablicy interaktywnej i utrwalajcie pozyskaną wiedzę dzięki grom i zabawom edukacyjnym. To tylko kilka możliwości, które zapewnia seria MPP. Chcesz odkryć jeszcze więcej? Koniecznie obejrzyj nagranie z webinaru!

    Imię *

    Adres e-mail *

    Wiadomość