Zmiany na platformie mTalent

Wraz ze startem nowej strony internetowej mTalent.pl jej dotychczasowa wersja została przekształcona na adres platforma.mtalent.pl. Z tej okazji dokonaliśmy kilku modyfikacji i usprawnień, które przyczynią się do jeszcze większej przyjemności z korzystania z serwisu. 

Zmiany dotknęły między innymi strony głównej. Po wejściu na platforma.mtalent.pl użytkownicy napotkają znany interfejs, lecz liczba informacji zawartych na homepage’u została zredukowana, co zwiększa czytelność i pomaga łatwiej oraz szybciej przemieszczać się po platformie.

Znacząco zmienione zostały także opisy wszystkich wersji demonstracyjnych oraz pełnych programów z serii mTalent. Po kliknięciu w szczegóły znajdziemy nie tylko usystematyzowane najważniejsze informacje, ale także wzmiankę o przyznanych nagrodach oraz krótkie cytaty cenionych osobistości z sektora edukacji, które miały okazję recenzować lub pracować z naszymi programami.

Teraz także osoby, które korzystają z platformy bez logowania uzyskają informacje na temat tego, co znajdą w zakładkach Moje programy, Społeczność i Terapia zdalna – zadania po wpisaniu loginu i hasła. Proste, czytelne instrukcje opatrzone ilustracjami wyjaśnią zainteresowanym, jakie możliwości i udogodnienia oferuje platforma mTalent.

Co istotne, nie zaszły zmiany w kwestii logowania. Użytkownicy wciąż mogą z łatwością uzyskać dostęp do swoich zasobów, posługując się własnym loginem i hasłem. 

Więcej o nowej stronie mTalent przeczytacie TUTAJ.

Udostępnij post

Inne

artykuły

Aktywna Tablica 2024: To już ostatnie 7 dni!

2024-05-07

Łódź, 17.04, Forum Dyrektorów Placówek Oświatowych

2024-04-03
Każdy uczy nas inaczej #4. Pedagog Michalina

Jak korzystać z technologii w terapii? (Każdy uczy nas inaczej #4. Pedagog Michalina)

2024-06-06