Zmiany na platformie mTalent

Zmiany na platformie mTalent

Zmiany na platformie mTalent 1027 515 Sebastian Urbański

Wraz ze startem nowej strony internetowej mTalent.pl jej dotychczasowa wersja została przekształcona na adres platforma.mtalent.pl. Z tej okazji dokonaliśmy kilku modyfikacji i usprawnień, które przyczynią się do jeszcze większej przyjemności z korzystania z serwisu. 

Zmiany dotknęły między innymi strony głównej. Po wejściu na platforma.mtalent.pl użytkownicy napotkają znany interfejs, lecz liczba informacji zawartych na homepage’u została zredukowana, co zwiększa czytelność i pomaga łatwiej oraz szybciej przemieszczać się po platformie.

Znacząco zmienione zostały także opisy wszystkich wersji demonstracyjnych oraz pełnych programów z serii mTalent. Po kliknięciu w szczegóły znajdziemy nie tylko usystematyzowane najważniejsze informacje, ale także wzmiankę o przyznanych nagrodach oraz krótkie cytaty cenionych osobistości z sektora edukacji, które miały okazję recenzować lub pracować z naszymi programami.

Teraz także osoby, które korzystają z platformy bez logowania uzyskają informacje na temat tego, co znajdą w zakładkach Moje programy, Społeczność i Terapia zdalna – zadania po wpisaniu loginu i hasła. Proste, czytelne instrukcje opatrzone ilustracjami wyjaśnią zainteresowanym, jakie możliwości i udogodnienia oferuje platforma mTalent.

Co istotne, nie zaszły zmiany w kwestii logowania. Użytkownicy wciąż mogą z łatwością uzyskać dostęp do swoich zasobów, posługując się własnym loginem i hasłem. 

Więcej o nowej stronie mTalent przeczytacie TUTAJ.

    Imię *

    Adres e-mail *

    Wiadomość