Dzisiaj premiera nowej strony mTalent! Odkryj razem z nami wszystkie nowości i udogodnienia

W Learnetic nie zwalniamy tempa nawet na chwilę i wykorzystujemy okres wakacyjny na udoskonalenie naszych usług. Efektem wielomiesięcznych prac jest zupełnie nowa strona internetowa poświęcona serii programów mTalent. Zobaczcie, co dla Was przygotowaliśmy!

Podczas prac przyświecała nam chęć stworzenia kompleksowej, przejrzystej i atrakcyjnej graficznie przestrzeni, w której świetnie odnajdą się zarówno terapeuci i pedagodzy, jak i pacjenci, uczniowie, a także ich rodzice i opiekunowie. Odkrycie wszystkich udoskonaleń z pewnością zajmie Wam nieco czasu, ale poniżej przedstawiamy najważniejsze zmiany:

Nowoczesny i klarowny homepage

Już po wejściu na stronę główną dostrzeżecie pierwsze duże zmiany. Interfejs jest czytelniejszy, dodaliśmy materiały wideo, które przedstawiają wykorzystanie programów mTalent w codziennej pracy, a przeglądanie zawartości nie wymaga długiego scrollowania. Nie znajdziecie już tutaj opisu wszystkich programów. Aby poznać szczegóły na temat danego produktu, wystarczy kliknąć odpowiednią miniaturkę z przesuwającej się karuzeli lub skorzystać z rozwijanego menu na górze strony.

Zmiany w górnym menu

Poruszanie się po nowej stronie mTalent jest jeszcze prostsze dzięki usystematyzowaniu górnego menu. Jest ono teraz bardziej czytelne i pozwala z łatwością znaleźć interesującą nas podstronę. Zaczynamy od sekcji Programy, które zostały podzielone na 5 kategorii. W zakładce Rekomendacje znajdziecie recenzje mTalent, a także informacje o licznych nagrodach przyznanych naszej serii. Baza wiedzy to skarbnica cennych wskazówek, które pozwolą Ci m.in. spojrzeć na katalog, wybrać odpowiedni dla siebie program, skorzystać z darmowych testów przesiewowych lub dołączyć do facebookowej społeczności na profilu Wyrównywanie szans. Jeśli zechcecie nabyć nasze programy, to w zakładce Jak kupić? odnajdziecie aktualny cennik, informacje o dostępnych dofinansowaniach oraz partnerach handlowych posiadających w swojej ofercie serię mTalent. W górnym menu pojawiła się także nowa sekcja Autorzy i konsultanci, którą szerzej omawiamy poniżej.

Autorzy i konsultanci

Za sukcesem serii mTalent stoi wielu uznanych specjalistów, którzy dzieląc się swoim bogatym doświadczeniem, przyczynili się do powstania programów odpowiadających na potrzeby współczesnego terapeuty i jego podopiecznych. Bezcenne wskazówki napływały od przedstawicieli uznanych poradni psychologiczno-pedagogicznych, szkół, gabinetów i ośrodków medycznych z całego kraju. W tej zakładce znajdziecie krótkie biogramy autorów i konsultantów zaangażowanych w tworzenie programów z serii mTalent.

To tylko kilka największych zmian. Gorąco zachęcamy do odwiedzin www.mTalent.pl i sprawdzeniu wszystkich nowych funkcjonalności. Mamy nadzieję, że nowe oblicze naszej strony internetowej poświęconej serii programów mTalent przypadnie Wam do gustu.

Ważne! Logowanie do platformy wciąż jest tak samo proste, a Wasze loginy i hasła nie uległy zmianie. Aby korzystać z zasobów, wystarczy kliknąć przycisk „Zaloguj się” na mTalent.pl lub przejść bezpośrednio na platforma.mTalent.pl.

Udostępnij post

Inne

artykuły

Warszawa, 25-26.10, Ogólnopolski Kongres dla Dyrektorów Placówek Niepublicznych

2024-05-06

Uwaga! MEN opublikowało zmiany we wniosku Aktywna Tablica 2024 [08.04]

2024-04-09

Przygotuj się do matury z platformą Dzwonek.pl

2024-04-17