Szukasz pomocy dla uczniów z Ukrainy? Postaw na mTalent, czyli najlepsze programy terapeutyczno-edukacyjne!

Szukasz pomocy dla uczniów z Ukrainy? Postaw na mTalent, czyli najlepsze programy terapeutyczno-edukacyjne!

Szukasz pomocy dla uczniów z Ukrainy? Postaw na mTalent, czyli najlepsze programy terapeutyczno-edukacyjne! 1200 628 Sebastian Urbański

W zeszłym tygodniu informowaliśmy o dofinansowaniach działań oświatowych na rzecz edukacji uczniów z Ukrainy. Już dzisiaj wielu nauczycieli zastanawia się, jakie pomoce edukacyjne wybrać, aby były one dopasowane do potrzeb ich podopiecznych. Przychodzimy do Was ze wsparciem, prezentując rozwiązania przygotowane specjalnie z myślą o dzieciach z Ukrainy!

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom nauczycieli oraz terapetów, przygotowaliśmy nowe wersje uznanych i cenionych na całym świecie programów mTalent. To pomoce edukacyjne, które spełniają absolutnie wszystkie wymagania:

 • mTalent to seria programów przygotowanych przez praktyków.
 • Na przestrzeni ostatnich lat zdobyła mnóstwo wyróżnień zarówno w Polsce, jak i za granicą.
 • To jedyne oprogramowanie terapeutyczno-edukacyjne w Polsce, które stworzono także z myślą o uczniach ukraińskojęzycznych oraz wszystkich uczących się języka polskiego jako obcego.
 • Wszystkie zadania przetłumaczono na język ukraiński, a także dodano nagrania przygotowane przez ukraińskojęzyczną lektorkę.
 • To programy, które idealnie sprawdzą się także w pracy z uczniami ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.

1 zakup – 2 programy!

Jeśli wciąż nie czujesz się przekonana/y do zakupu programów mTalent, to z pewnością zainteresuje Cię informacja, że w cenie jednego programu otrzymujesz dostęp do 2 wersji – polskiej i ukraińskiej! Dzięki temu oraz nieograniczonej czasowo i wielostanowiskowej licencji, programy mTalent mogą służyć placówce przez wiele lat. Dotąd w ofercie znajdowały się 4 programy w wersji ukraińskojęzycznej: Percepcja słuchowa, Percepcja wzrokowa, Czytanie SY-LA-BA-MI cz. 1 oraz Czytanie SY-LA-BA-MI cz. 2. A teraz dołącza do nich…

mTalent Ortografia teraz także w języku ukraińskim!

mTalent Ortografia to idealna pomoc do wykorzystania na zajęciach korekcyjno-kompensacyjnych lub dydaktyczno-wyrównawczych, a także na lekcjach mających na celu kształtowanie świadomości ortograficznej i poprawnej pisowni.

Blisko 1200 ekranów interaktywnych, ponad 200 kart pracy, przewodnik metodyczny oraz zestaw materiałów dodatkowych zapewnią kompleksową edukację.

Skorzystaj z dofinansowań i sięgnij po mTalent

Programy mTalent z materiałami dostępnymi w języku ukraińskim możesz zakupić w ramach dofinansowania z Funduszu Pomocy, a także środków finansowych na dodatkowe zadania oświatowe. Ze wsparcia mogą skorzystać zarówno szkoły, jak i przedszkola.

  Imię *

  Adres e-mail *

  Wiadomość