Najważniejsze premiery w 2023 roku

Rok zbliża się ku końcowi, więc chcemy przypomnieć o najważniejszych inicjatywach, które podjęliśmy w ostatnich 12 miesiącach, aby Wasz komfort pracy z rozwiązaniami od Learnetic był jeszcze wyższy! Oto 3 nowości, których nie można przegapić.

Nowa strona internetowa Learnetic

Od kilku miesięcy prezentujemy Wam nasze nowe oblicze. Postawiliśmy na całkowite odświeżenie strony www.learnetic.pl, aby zapewnić jeszcze większy komfort z poznawania szerokiej oferty programów multimedialnych stworzonych z myślą o uczniach na każdym etapie edukacji.

Podcast „Każdy uczy nas inaczej”

Trzy odcinki merytorycznej dyskusji na temat kondycji polskich uczniów i sposobów kompleksowej pomocy. W tym roku wystartowaliśmy z debiutanckimi odcinkami podcastu, którego możecie słuchać na Spotify i Apple Podcasts, a także oglądać w serwisie YouTube. Iza Banaszczyk i Przemek Staroń odpowiadają na pytania zadane przez naszych obserwujących. Tego po prostu nie można przegapić!

mTalent Przedszkole

Najlepsze programy do SPE na świecie mogą służyć już maluchom w przedszkolu! Sprawdź naszą ofertę na nowej stronie www.mtalent.pl/przedszkole, wypróbuj demo i wdróż nowoczesną edukację już na etapie zajęć w przedszkolu. Zapraszamy do obejrzenia klimatycznej animacji:

Udostępnij post

Inne

artykuły

mTalent Bett Awards 2024

mTalent po raz drugi z nagrodą Bett Awards (2024)!

2024-02-07
mTalent ADHD recenzja

Jak wykorzystać program mTalent w pracy z uczniami z ADHD? Zobacz film Pedagog Michaliny!

2023-12-01

Zapraszamy na marcowe konferencje

2024-01-31