Rozpoczynamy głosowanie na najlepszy projekt w konkursie learn:bit Arcade!

Czas wybrać zwycięzców naszej zabawy, podczas której zaprosiliśmy Was do nauki programowania w Pythonie z naszym nowym rozwiązaniem – learn:bit Arcade. Teraz oddajemy decyzyjność w Wasze ręce i zachęcamy do głosowania na projekty, które najbardziej przypadły Wam do gustu.

Aby oddać głos na wybraną szkołę (lub wybrane szkoły), wystarczy wejść na stronę www.learnbit.pl/konkurs, kliknąć na jedną z miniaturek, przejść do serwisu YouTube i pod filmem zaznaczyć łapkę w górę. Wygrywają szkoły, które do 6.06 zbiorą pod swoim materiałem wideo największą liczbę kliknięć w łapkę w górę!

Na trzy szkoły, które zdobędą największą liczbę głosów, czekają specjalne nagrody – bony na pomoce edukacyjne o łącznej wartości 14 000 zł, a także tablety Samsung Galaxy Tab A9+.

Udostępnij post

Inne

artykuły

Na grafice znajduje się zdjęcie Moniki Zielińskiej, która trzyma mikrofon oraz zdjęcie sali wykładowej podczas konferencji. Sala jest pełna ludzi, którzy słuchają wykładu. Tło grafiki jest granatowe. Dodatkowo na grafice po prawej stronie umieszczone są teksty informujące o cyklu konferencji na temat programu "Cyfrowy uczeń" i logotyp firmy Learnetic SA.

Ponad 720 dyrektorów, nauczycieli i terapeutów z całej Polski wzięło wzięło udział w spotkaniach przygotowujących do udziału w konkursie Cyfrowy Uczeń 2026! 

2026-05-08
Grafika reklamująca zakup programów edukacyjnych i terapeutycznych w ramach rządowego dofinansowania pod nazwą "Cyfrowy uczeń". Na grafice znajduje się zdjęcie przedstawiające biurko oraz rękę kobiety wypełniającej dokumenty.

Jakie oprogramowanie kupić w ramach grantów Cyfrowy Uczeń 2026?

2026-03-12

Współpraca Learnetic z Uniwersytetem Śląskim

2026-05-11