Najlepsze życzenia i wyjątkowy prezent z okazji Dnia Nauczyciela od Learnetic

Tę datę w swoim kalendarzu ma zakreśloną każdy pracownik polskiej oświaty! Jak co roku 14 października celebrujemy Dzień Edukacji Narodowej, czyli moment, w którym doceniamy jak wspaniałą pracę wykonują polscy edukatorzy na co dzień. W ramach podziękowania za Wasz trud i zaangażowanie przygotowaliśmy wyjątkowy prezent, który z pewnością wykorzystacie podczas prowadzonych zajęć!

Mamy olbrzymią przyjemność być częścią sektora edukacji, w którym nie brakuje nauczycieli z powołania, pełnych pasji do przekazywania wiedzy i kształtowania nowych pokoleń. Z tej okazji, życzymy Wam niespożytej dawki energii, by wciąż odnajdywać w sobie iskrę, która motywuje do dalszej pracy. Abyście pomimo wszelkich wyzwań, mogli na koniec dnia usiąść głęboko w fotelu i z dumą powiedzieć sobie „Dobra robota!”. 

A za dobrą robotę należy się wyjątkowy prezent! Dlatego z okazji Dnia Edukacji Narodowej przygotowaliśmy dla Was specjalny ebook, w którym znajdziecie Wyliczanki SY-LA-BO-WE. Zestaw praktycznych ćwiczeń opartych na wyrazach jedno- i wielosylabowych złożonych z sylab otwartych. Mamy nadzieję, że barwne historie nie tylko umilą Wam pracę, ale także natchną uczniów do wykonywania zadań. 

Aby odebrać prezent, wystarczy wykonać kilka prostych kroków:

  1. Wejść na stronę learnetic.pl.
  2. Przejść na sam dół strony, gdzie znajduje się okienko do zapisów na newsletter.
  3. Podać swój adres email i kliknąć zapisz mnie.
  4. I to już! Po zapisaniu się koniecznie sprawdźcie swoje skrzynki mailowe, gdzie będzie na Was czekać niespodzianka!
Udostępnij post

Inne

artykuły

Warszawa, 14.03, Kongres dla Dyrektorów Placówek Publicznych

2024-02-07

mTalent Afazja i Opóźniony rozwój mowy zadebiutują już we wrześniu!

2024-03-14

Kraków, 25-26.04, Forum Bliżej Przedszkola

2024-04-22