Najlepsze programy dla Twojej placówki z gwarancją dostawy i FV jeszcze w tym roku!

Ostatnie tygodnie roku kalendarzowego to nie tylko zakupy prezentów, ale także poszukiwanie pomocy edukacyjnych, które zdążą zostać rozliczone przed upływem ostatecznego terminu. W poszukiwaniu nowoczesnych, multimedialnych programów warto zwrócić się w kierunku rozwiązaniom proponowanym przez polską firmę Learnetic, której produkty czekają już w magazynach w Gdańsku.

Polska firma Learnetic to lider w tworzeniu i wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań edukacyjnych na każdym etapie edukacji. Wybierając nasze produkty, otrzymują Państwo 100% gwarancję na fakturę i dostawę jeszcze w tym roku! Spośród bogatej oferty interaktywnych pomocy każdy znajdzie dla siebie idealne rozwiązanie.

Specjalne Potrzeby Edukacyjne

Jedną z najbardziej popularnych serii wydawniczych Learnetic jest mTalent, czyli najnowocześniejsze, wielokrotnie nagradzane i stworzone przez specjalistów z ponad 30-letnim doświadczeniem programy, które skutecznie wspierają terapię i pozwalają na całkowitą indywidualizację przebiegu nauczania. 

Seria programów mTalent została zaprojektowana w celu wspomagania współczesnego terapeuty i nauczyciela w pracy z dziećmi ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi i rozwojowymi. Programy z serii mTalent to gotowe narzędzia diagnostyczno-terapeutyczne zawierające tysiące interaktywnych ćwiczeń, które z łatwością mogą zostać włączone w program zajęć dydaktyczno-wyrównawczych, rewalidacyjnych, logopedycznych i korekcyjno-kompensacyjnych. To także jedyne oprogramowanie stworzone z myślą o uczniach ukraińskojęzycznych oraz wszystkich uczących się języka polskiego jako obcego.

Szkoła podstawowa

Przedmioty przyrodnicze to najlepsze pole do wprowadzenia edukacji opartej o nowoczesne technologie. Modele 3D, doświadczenia w formie wideo, interaktywne mapy i symulacje sprzyjają lepszemu przyswajaniu wiedzy przez uczniów i wpływają pozytywnie na ich rezultaty. Wypróbuj Multimedialne Pracownie Przedmiotowe, czyli zgodne z podstawą programową zasoby, wypełnione zróżnicowanymi ćwiczeniami, symulacjami, animacjami oraz grami edukacyjnymi, a także ekranami do pracy grupowej. Ich idealne uzupełnienie będą stanowić Interaktywne Plansze Przyrodnicze. To wszystko, czego potrzebuje nauczyciel szkoły podstawowej, aby wytłumaczyć nawet najtrudniejsze zagadnienia – łatwo, skutecznie i w sposób atrakcyjny dla każdego ucznia. W zestawie poza interaktywnymi ekranami znajdują się także fizyczne plakaty, które czynią naukę bardziej komplementarną.

Szkoła ponadpodstawowa

Na tym etapie edukacji koniecznie sprawdź Wirtualne Laboratoria Przyrodnicze, czyli kompleksowe materiały interaktywne do nauki biologii, chemii, fizyki i geografii. Programy WLP powstały przy współpracy z nauczycielami i kadrą uniwersytecką. Wśród zasobów znajdują się przede wszystkim różnorodne doświadczenia, a także multimedialne i drukowalne karty pracy oraz interaktywne testy dla uczniów. Programy WLP są bardzo łatwe w użyciu, a praca z nimi możliwa jest na praktycznie dowolnym sprzęcie – komputerze, laptopie, tablecie, tablicy i monitorze interaktywnym.

Pomoc psychologiczno-pedagogiczna

Zadbaj o kondycję psychiczną swoich uczniów z programem Będzie dobrze. To idealne wsparcie dla nauczyciela prowadzącego zajęcia o charakterze terapeutycznym lub lekcje godziny wychowawczej. Setki interaktywnych ekranów wzbogaconych o tradycyjne pomoce edukacyjne w postaci m.in. przewodników metodycznych i autorskich zestawów kart sprawdzą się w pracy z uczniami w wieku powyżej 10 lat. Program otrzymał nagrodę główną w Konkursie Świat Przyjazny Dziecku organizowanym przez Komitet Ochrony Praw Dziecka.

Nie zwlekaj już dłużej i zamów pomoce edukacyjne przygotowane przez polską firmę Learnetic. To gwarancja faktury i dostawy jeszcze w tym roku! 

Udostępnij post

Inne

artykuły

Toruń, 3-4.10, Kongres TIK w edukacji

2024-05-06

Sosnowiec, 4.06, STEAM w przedszkolu. Kod do nowoczesnej edukacji

2024-05-21

Jakie pomoce edukacyjne zamówić w ramach dofinansowania Aktywna Tablica 2024? [szkoła podstawowa]

2024-04-03