Nadchodzą nowości z serii mTalent na rok 2024!

Seria programów mTalent wspierająca terapię dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi stale się powiększa. Co roku na sklepowych półkach pojawiają się nowe pozycje i tak samo będzie tym razem. W roku 2024 w ofercie szykujemy dla Was zupełnie nowe programy oraz tzw. pakiety ekspert pokrywające obszary, które do tej pory nie pojawiły się w tej serii.

Nie możemy się doczekać Waszych opinii po wypróbowaniu nowości z serii mTalent. Nasz zespół we współpracy z doświadczonymi nauczycielami i terapeutami przez długie miesiące pracował w pocie czoła, aby sprostać wszystkim oczekiwaniom. Wiemy, że wśród Was znajduje się wielu wiernych fanów mTalent, dlatego chcemy Wam zdradzić pierwsze szczegóły na temat tego, co szykujemy w tym roku! Jesteście ciekawi?

Seria mTalent powiększy się w tym roku aż o… 10 NOWOŚCI!

Tak! W ciągu najbliższych miesięcy będziecie mieli okazję zapoznać się z aż 10 premierami z serii mTalent. Przygotowaliśmy 8 zupełnie nowych programów oraz 2 Pakiety Ekspert, czyli kompleksowe zestawy, które łączą w jednym pudełku aż 2 programy.

Kiedy premiera?

Nowe programy z serii mTalent pojawią się na rynku tradycyjnie we wrześniu i w listopadzie tego roku. Natomiast więcej informacji o tegorocznych premierach przedstawimy już na samym początku marca! Zachęcamy do obserwowania naszej strony i social mediów, gdzie zawsze znajdziecie najświeższe informacje o produktach z serii mTalent.

Wypróbuj bezpłatnie przed zakupem!

Wierzymy w najwyższą jakość wszystkich naszych programów, dlatego już teraz obiecujemy, że jeszcze przed oficjalną premierą na stronie www.mTalent.pl znajdziecie wersje demo wszystkich nowości. Jak zawsze obszerny wycinek pełnej wersji programu będziecie mogli przetestować zupełnie za darmo.

Udostępnij post

Inne

artykuły

Sosnowiec, 4.06, STEAM w przedszkolu. Kod do nowoczesnej edukacji

2024-05-21
Kto ty jesteś? – Polak mały dofinansowanie dla przedszkoli

Kto ty jesteś? – Polak mały. 10 mln zł na zajęcia dodatkowe w przedszkolach!

2024-06-28

Stwórz nowoczesną ekopracownię dzięki dofinansowaniu rzędu nawet 70 000 zł!

2024-05-09