mTalent Wczesne Wspomaganie Rozwoju – wersja demo jest już dostępna!

Kolejna tegoroczna nowość z serii mTalent doczekała się bezpłatnej wersji demo. Już teraz możesz przetestować Wczesne Wspomaganie Rozwoju – program stworzony z myślą o maluchach w wieku 2+.

mTalent Wczesne Wspomaganie Rozwoju to zestaw ćwiczeń interaktywnych i materiałów dodatkowych wspierających psychoruchowy i społeczny rozwój dziecka od chwili wykrycia deficytów rozwojowych aż do podjęcia nauki w szkole. Co istotne, program jest uzupełnieniem spotkań z terapeutami na zajęciach i dopełnieniem tradycyjnych działań podejmowanych przez specjalistów.

Pełna wersja ukaże się już w listopadzie i będzie zawierać ponad 1000 ekranów interaktywnych oraz niemal 100 kart pracy. W pudełku znajdzie się także przewodnik metodyczny oraz zestaw dodatkowych materiałów edukacyjnych. Zgodnie z założeniami serii mTalent, użytkownicy otrzymają wielostanowiskowe i bezterminowe licencje, a także gwarancję bezpłatnych aktualizacji.

W obszernej wersji demo poznasz segment zatytułowany „Przygody z lwem”, gdzie znalazły się m.in, ćwiczenia z zakresu percepcji słuchowej, rozwoju ruchowego, integracji sensorycznej i percepcji wzrokowej. Zapraszamy do wypróbowania wersji testowej i przypominamy, że od kilku dni można także sprawdzić kolejną tegoroczną nowość – program mTalent Edukacja przedszkolna.

Udostępnij post

Inne

artykuły

mtalent dotacje celowe

Programy mTalent w ramach dotacji celowej na podręczniki i materiały edukacyjne

2024-05-28

Włocławek, 5.06, Edukacja w cyfrowym wymiarze

2024-05-05

Konkurs „Uczelnie coraz bardziej dostępne” okiem ekspertów branżowych i praktyków [konferencja online, 28.05]

2024-05-24