mTalent Afazja i Opóźniony rozwój mowy zadebiutują już we wrześniu!

Tak jak zapowiadaliśmy, w tym roku ukaże się aż 10 nowych pudełek z serii mTalent! Wśród nich nie zabraknie również premierowych produktów z zakresu logopedii. Tym razem nasze programy skupią się na pomocy podopiecznym z afazją oraz opóźnionym rozwojem mowy.

W ostatnich dniach zaprezentowaliśmy Wam nowy katalog mTalent, więc teraz czas na bliższe przedstawienie wszystkich nowości zaplanowanych na rok 2024. Zaczynamy od obszaru logopedycznego, do którego dołączą mTalent Afazja oraz mTalent Opóźniony rozwój mowy.

mTalent Afazja

To zestaw ekranów interaktywnych z ćwiczeniami dla odbiorcy z afazją lub diagnozą niedokształcenia mowy o typie afazji, który powstał pod patronatem organizacji Między Słowami oraz afazja.org. Program zawiera ćwiczenia przeznaczone dla dwóch grup wiekowych – 3+ oraz 11+

mTalent Afazja to:

  • Program do wykorzystania na zajęciach rewalidacyjnych, terapeutycznych i logopedycznych organizowanych w szkole lub poradni psychologiczno-pedagogicznej.
  • Obszerna baza ekranów interaktywnych, zestaw kart pracy do wydruku, przewodnik metodycznego i zestaw materiałów dydaktycznych w jednym pudełku.
  • Pomoc dla logopedów, pedagogów specjalnych i innych specjalistów prowadzących zajęcia wspomagające językowo odbiorców z diagnozą alalii, afazji i niedokształcenia mowy o typie afazji (w tym z afazją po przebytym udarze, urazie czaszkowo-mózgowym cz guzie mózgu).

mTalent Opóźniony rozwój mowy

To zestaw ekranów interaktywnych z ćwiczeniami wspomagającymi stymulację językową dzieci, w tym grupy z podejrzeniem lub diagnozą opóźnionego rozwoju mowy i innymi trudnościami w przyswajaniu języka. Program jest przeznaczony dla dzieci w wieku 3+.

mTalent Opóźniony rozwój mowy to:

  • Program do wykorzystania na zajęciach ukierunkowanych na stymulację rozwoju mowy dzieci, a także na innych zajęciach w ramach formy pomocy psychologiczno-pedagogicznej organizowanej w przedszkolu i w szkole.
  • Ponad 500 ekranów interaktywnych i zestaw kart pracy do wydruku, przewodnik metodyczny i zestaw materiałów dydaktycznych w jednym pudełku.
  • Pomoc dla terapeutów i nauczycieli na indywidualne i grupowe zajęcia terapeutyczne z dziećmi w wieku przedszkolnym organizowane w ramach terapii logopedycznej, pedagogicznej, wczesnego wspomagania rozwoju i zajęć rewalidacyjnych (a także z diagnozą alalii, afazji i niedokształcenia mowy o typie afazji).

Oba programy posiadają licencję bezterminową na 4 stanowiska – 2 online (z dostępem do Internetu) oraz 2 offline (bez dostępu do Internetu).

Udostępnij post

Inne

artykuły

Aktywna Tablica 2024. VR i programowanie [bezpłatny webinar, 07.05]

2024-04-26

Stwórz nowoczesną ekopracownię dzięki dofinansowaniu rzędu nawet 70 000 zł!

2024-05-09

„Uczelnie coraz bardziej dostępne” – poznaj ofertę Learnetic dla szkół wyższych

2024-06-14