Jak nauczać na odległość z bezpłatną platformą Dzwonek.pl? [webinar, 24.03]

Weź udział w webinarze i zobacz, jak wykorzystać zasoby i funkcjonalności darmowej platformy edukacyjnej Dzwonek.pl do nauczania na odległość.

Zapraszamy wszystkich nauczycieli, którzy chcą dowiedzieć się, jak łatwo i skutecznie nauczać na odległość, do udziału w naszym webinarze. W trakcie szkolenia online pokażemy, jak korzystać z multimedialnych zasobów edukacyjnych, jak tworzyć własne kolekcje, zakładać wirtualne klasy i społeczności, wysyłać uczniom zadania i ewaluować ich postępy i stan wiedzy w oparciu o automatyczne raporty z ich pracy. Wszystko w oparciu o nowoczesną i bezpłatną platformę Dzwonek.pl

Webinar odbędzie się w najbliższy wtorek (24.03) w dwóch edycjach o godz. 14:00 i 16:00. Udział w szkoleniu jest darmowy. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Osoby, które nie zmieszczą się w danym terminie webinaru, zostaną o tym poinformowane mailowo.

Aby wziąć udział w webinarze prosimy o zadeklarowanie swojej obecności, rejestrując się wcześniej na stronie https://forms.gle/nSFDC949P6zKwWfc8. W odpowiedzi otrzymają Państwo wiadomość z dalszymi informacjami.

Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do udziału!

Udostępnij post

Inne

artykuły

Kraków, 25-26.04, Forum Bliżej Przedszkola

2024-04-22

Łódź, 17.04, Forum Dyrektorów Placówek Oświatowych

2024-04-03

Nowy katalog mTalent jest już dostępny! Poznaj nadchodzące premiery

2024-03-05