IV edycja Podlaskich EDUinnowacji, 20-21 października, Mońki

Zapraszamy do udziału w czwartej edycji konferencji Podlaskie EDUinnowacje, której celem jest przedstawienie nowoczesnych rozwiązań w dziedzinie edukacji oraz zachęcenie nauczycieli do stosowania ich w swojej pracy.

Wydarzenie przeznaczone jest dla wszystkich nauczycieli, dyrektorów placówek edukacyjnych i innych pracowników oświaty. Podczas trwającej dwa dni konferencji uczestnicy będą mogli wziąć udział w licznych wykładach, a także w praktycznych zajęciach w postaci warsztatów i pokazów. Tematy wystąpień dotyczą zastosowania nowoczesnych rozwiązań i technologii w codziennej pracy nauczyciela. Prelegenci przedstawią między innymi zalety wynikające ze stosowania takich metod oraz udowodnią, że wprowadzenie ich do pracy w szkołach jest łatwe i możliwe już dziś.

Pośród wystawców na konferencji Podlaskie EDUinnowacje znajdziecie także naszych przedstawicieli. Zachęcamy do wysłuchania wykładu Lecha Wikaryjczyka, który w sobotę o godzinie 11:40 opowie o nauczaniu hybrydowym oraz odpowie na pytanie: Kiedy warto otworzyć lub zamknąć się na technologie w edukacji? Zapraszamy również do odwiedzenia naszego stoiska, gdzie zaprezentujemy nasze produkty oraz chętnie porozmawiamy na ich temat.

Konferencja Podlaskie EDUinnowacje odbędzie się w dniach 20-21 października w budynku Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Mońkach przy ul. Szkolnej 22.

Serdecznie zapraszamy i do zobaczenia!

Udostępnij post

Inne

artykuły

Łódź, 17.04, Forum Dyrektorów Placówek Oświatowych

2024-04-03

Warszawa, 18.04, Forum Dyrektorów Placówek Oświatowych

2024-04-03

Najlepszy prezent na Europejski Dzień Logopedy – odbierz bezpłatnie LogoTest 7!

2024-03-06