Tworzymy technologie wspierające edukację bo wiemy, że każdy uczy się inaczej

Rozwiązania Learnetic dla edukacji

Jestem...

Chcesz podczas zajęć wykorzystać potencjał nowoczesnych technologii? W ofercie Learnetic znajdziesz różne serie wydawnicze – sprawdzone i zgodne z podstawą programową oprogramowanie edukacyjne. Nasze programy zostały przygotowane w technologii HTML5, dzięki czemu możesz korzystać z nich na dowolnym urządzeniu – komputerze, monitorze interaktywnym czy tablecie. Zapomnij o nośnikach fizycznych, nowoczesna edukacja jest zawsze tam, gdzie jej potrzebujesz!

Nowoczesne pomoce edukacyjne wspierają procesy edukacyjne dokładnie tak, jak potrzebuje tego nauczyciel – podczas lekcji, w ramach nauki indywidualnej lub sprawdzania stanu wiedzy uczniów, wspierając założenia edukacji włączającej czy na zasadzie odwróconej klasy.

Odtwórz wideo

W naszej ofercie znajdziesz nowoczesne rozwiązania, które usprawnią i ułatwią zarządzanie Twoją szkołą, a także pozwolą nauczać przy pomocy skutecznych i w pełni interaktywnych materiałów i e-podręczników od różnych wydawców. Skorzystaj z bezpłatnej platformy Dzwonek.pl, gdzie znajdziesz bogatą bibliotekę zasobów edukacyjnych oraz narzędzia do zarządzania strukturą placówki.

W ramach platformy Dzwonek.pl znajdziesz także Wirtualną Klasę, czyli znakomite rozwiązanie do nauczania synchronicznego oraz narzędzie umożliwiające zdalny udział w konkursach edukacyjnych, z których korzystają lub korzystały takie konkursy, jak największy konkurs informatyczny Bóbr, konkurs matematyczny Kangur czy Olimpiada Solidarności.

Odtwórz wideo

Współpracując ze specjalistami i ośrodkami badawczo-rozwojowymi z całej Polski stworzyliśmy serię mTalent – najlepsze na świecie programy wspierające terapię dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi i rozwojowymi (Zgodnie z werdyktem jury konkursu GESS Education Awards 2022). mTalent to gotowe narzędzia diagnostyczno-terapeutyczne, które z łatwością mogą zostać włączone w program zajęć dydaktyczno-wyrównawczych, rewalidacyjnych i korekcyjno-kompensacyjnych.

Specjalne potrzeby edukacyjne nie są dla nas niszą. Specjaliści Learnetic od ponad trzydziestu lat wspierają terapeutów i nauczycieli w codziennej pracy, przygotowując narzędzia mające na celu przybliżać dzieci do ostatecznego celu każdej terapeutycznej drogi – sukcesu.

Odtwórz wideo

Cyfrowe materiały edukacyjne (e-learningowe) dla uczelni i szkół wyższych muszą być obecnie nie tylko nowoczesne i atrakcyjne, ale także dostępne – czyli przygotowane zgodnie z zasadami uniwersalnego projektowania. Obowiązujące wytyczne WCAG 2.1 (Web Content Accessibility Guidelines) określają, jak tworzyć treści internetowe i aplikacje, aby mogły z nich korzystać także osoby ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi i rozwojowymi oraz osoby z niepełnosprawnościami.

W naszej ofercie znajdziesz komplet narzędzi, platform oraz usług, dzięki którym zwiększysz dostępność swojej placówki oraz rozwiniesz dydaktykę cyfrową. Wybierz narzędzie mAuthor, aby własnoręcznie stworzyć treści e-learningowe lub skorzystaj z usług realizacji przez doświadczony zespół redaktorów Learnetic, którzy opracują cyfrowe wersje Twoich materiałów dydaktycznych.

Odtwórz wideo

Wspieramy wydawców edukacyjnych w całym procesie tworzenia i dystrybucji multimedialnych i interaktywnych e-podręczników, kursów i ćwiczeń. W ofercie Learnetic znajdziesz kompleksowe narzędzia, platformy oraz gotowe materiały, które znacznie ułatwią, przyspieszą i zredukują koszty procesu wydawniczego – niezależnie od tego, czy chcesz stworzyć treści od zera, czy zdigitalizować już istniejące publikacje.

Nasi redaktorzy tworzą nowoczesne materiały edukacyjne i szkoleniowe dostępne dla każdego – zgodne z wytycznymi WCAG 2.1, a dzięki wykorzystaniu innowacyjnego edytora mAuthor do tworzenia treści cyfrowych jesteśmy już gotowi do opracowywania materiałów zgodnych z najnowszą wersją wytycznych WCAG 2.2 i w oparciu o koncepcję projektowania uniwersalnego.

Odtwórz wideo

Aktualności

Aktywna Tablica 2024

Aktywna Tablica 2024: Znamy wyniki! Zobacz, czy otrzymasz dofinansowanie

2024-07-02

Lekcje geografii z Wirtualnym Laboratorium Przyrodniczym – Ewa Chmielewska

2024-07-01
Kto ty jesteś? – Polak mały dofinansowanie dla przedszkoli

Kto ty jesteś? – Polak mały. 10 mln zł na zajęcia dodatkowe w przedszkolach!

2024-06-28

Nagrody i rekomendacje

Spotkajmy

się

Zapisz się do newslettera

Podając swój adres mailowy, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych przez Learnetic SA zgodnie z zasadami określonymi w Polityce Prywatności.

Skontaktuj się z nami

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych produktach i usługach? Szukasz dofinansowania na programy edukacyjne? A może potrzebujesz pomocy technicznej? Napisz lub zadzwoń do nas.

Infolinia

tel. +48 58 7647 500
info@learnetic.com

Wsparcie techniczne

tel. +48 58 7647 505
tel. 734 445 337
service@learnetic.com