eKonferencja „eLearning w edukacji wczesnoszkolnej” [19.05]

Jak podejść do nauczania zdalnego z dziećmi najmłodszymi? W jaki sposób się z nimi komunikować? Jak konstruować zadania? I jak skutecznie pokonać wszystkie wyzwania, jakie stawia nauczanie wczesnoszkolne online?

eKonferencja „eLearning w edukacji wczesnoszkolnej” to już czwarta edycja wydarzenia zorganizowanego pod szyldem www.zdalnelekcje.pl, którego ideą jest pomoc szkołom, nauczycielom i dyrektorom placówek w organizacji łatwej i skutecznej edukacji zdalnej.

Nauczanie na odległość niesie ze sobą wiele wyzwań, szczególnie w przypadku dzieci najmłodszych, które najdotkliwiej odczuwają brak bezpośredniego kontaktu ze swoimi nauczycielami. Skuteczne przekazanie wiedzy, odpowiednie skonstruowanie poleceń i wykorzystanie technologii do utrzymania relacji ze swoimi uczniami to najważniejsze zadania każdego nauczyciela w tym trudnym czasie.

Aby te zadania ułatwić i pokazać sprawdzone metody, do udziału w eKonferencji zaprosiliśmy znakomitych prelegentów: nauczycieli, wykładowców, pedagogów i superbelfrów, którzy na co dzień zajmują się edukacją wczesnoszkolną oraz tematem e-learningu. Wspólnie z nimi przedstawimy praktyczne rozwiązania, udzielimy licznych wskazówek i udowodnimy, że edukacja na odległość może być łatwa i skuteczna.

Serdecznie zapraszamy, zarezerwujcie czas i weźcie udział w naszej eKonferencji!

Data wydarzenia:
19.05.2020, godz. 11:30-15:45
Wstęp wolny

Więcej informacji, program, lista prelegentów i rejestracja na stronie www.zdalnelekcje.pl


Ważna informacja dla uczestników dzisiejszej konferencji! Ze względu na bardzo dużo zainteresowanie i ograniczenia platformy webinarowej uruchomiona zostanie relacja na żywo. Osoby, które nie będą w stanie dołączyć do konferencji, zachęcamy do oglądania wydarzenia na stronie https://www.facebook.com/LearneticPolska/live

Udostępnij post

Inne

artykuły

Jakie pomoce edukacyjne zamówić w ramach dofinansowania Aktywna Tablica 2024? [szkoła podstawowa]

2024-04-03

mTalent Wczesne wspomaganie rozwoju – nowy program dla najmłodszych

2024-04-04
Każdy uczy nas inaczej #4. Pedagog Michalina

Jak korzystać z technologii w terapii? (Każdy uczy nas inaczej #4. Pedagog Michalina)

2024-06-06