eKonferencja – eLearning dla kadry zarządzającej oświatą [6.04]

Jak zorganizować nauczanie na odległość? Jak zachować bezpieczeństwo i higienę pracy podczas używania technologii? I jakie decyzje ma do podjęcia w tym czasie dyrektor szkoły? Zapraszamy całą kadrę zarządzającą oświatą na eKonferencję edukacyjną, której tematyka poruszy wszystkie najważniejsze w ostatnim czasie kwestie dla polskiej edukacji.

Idea wydarzenia „eLearning dla kadry zarządzającej oświatą” powstała jako odpowiedź na wyzwanie, przed jakim stanęły polskie szkoły w związku z koniecznością organizacji nauczania zdalnego. W trakcie wydarzenia chcemy – przy pomocy zaproszonych prelegentów – przedstawić możliwości, jakie ma przed sobą szkoła, a także zwrócić uwagę na aspekty, o których ku zdziwieniu wielu nie mówi się wystarczająco, takie jak: bezpieczeństwo danych osobowych uczniów przy nauczaniu na odległość lub zakładanie kont na portalach przez dzieci z najmłodszych klas.

Do udziału w naszej eKonferencji zaprosiliśmy dyrektorów szkół, superbelfrów i innych ekspertów, którzy z technologiami w edukacji pracują na co dzień i aktywnie dążą do tego, by polskie szkoły mogły w pełni wejść w XXI wiek i korzystać z nowoczesnych rozwiązań i technologii, których zadaniem jest przecież ułatwienie życia wszystkim – uczniom, nauczycielom, dyrektorom i całej kadrze zarządzającej oświatą.

Serdecznie zapraszamy, zarezerwujcie czas i weźcie udział w naszej eKonferencji!

 

Data wydarzenia:
6.04.2020, godz. 12:00-16:00
Wstęp wolny

 Rejestracja, program, prelegenci i inne informacje dostępne na stronie www.zdalnelekcje.pl

Udostępnij post

Inne

artykuły

Olsztyn, 5.12, Forum Dyrektorów Placówek Oświatowych

2023-11-20
ekonferencja

Rzeszów, 11.10.2023, Forum Dyrektorów Placówek Oświatowych

2023-10-02

Online, 18.11.2023, Ogólnopolska Konferencja Logopedyczna

2023-11-08