„Aktywna Tablica SPE 2022” – zobacz, jak skorzystać z dofinansowania i skutecznie pracować z nowoczesnymi pomocami edukacyjnymi [wideo]

Ostateczny termin składania wniosków w tegorocznej edycji programu Aktywna Tablica zbliża się nieubłaganie. Jeśli wciąż zastanawiacie się, jak uzyskać dofinansowanie oraz na jakie pomoce edukacyjne je spożytkować, to koniecznie obejrzyjcie zapis z naszego webinaru „Aktywna Tablica SPE 2022”.

Tylko do 15 maja szkoły mogą wnioskować o uzyskanie dofinansowania, które sięga nawet 35 000 zł. Środki z rządowego programu Aktywna Tablica na lata 2020-2024 należy przeznaczyć na rozwój szkolnej infrastruktury oraz kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych. W tym roku największy nacisk położono na wsparcie dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.

Podczas webinaru zorganizowanego przez firmy Learnetic oraz Skriware – spółki wyróżniające się w sektorze edukacji technologicznej – nie zabrakło najważniejszych, aktualnych informacji, jak i praktycznych wskazówek pomocnych w uzyskaniu dofinansowania. Korzystając ze wspólnej oferty, szkoły mogą wyposażyć się w specjalistyczne, interaktywne programy stworzone z myślą o SPE, a także nowoczesne pomoce w formie m.in. klocków i robotów edukacyjnych. 

Skuteczność proponowanych rozwiązań w pracy z dziećmi potwierdziły Zyta Czechowska oraz Jolanta Majkowska – cenione i doświadczone pedagożki, które w swoim wystąpieniu zawarły szereg wskazówek pomocnych w pracy z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi edukacyjnych. 

Zapraszamy do obejrzenia wszystkich nagrań z webinaru „Aktywna Tablica SPE 2022”.

Udostępnij post

Inne

artykuły

Warszawa, 25-26.10, Ogólnopolski Kongres dla Dyrektorów Placówek Niepublicznych

2024-05-06

Aktywna Tablica 2024 – wydanie SPEcjalne [bezpłatny webinar, 16.04]

2024-04-08
mTalent aktualizacja

Bezpłatna aktualizacja mTalent Zajęcia Logopedyczne cz. 1 i cz. 2 [250 nowych ekranów!]

2024-03-28