„Zima” przyszła – premiera nowej części e-podręcznika; Nasza Interaktywna Szkoła – matematyka – część 2

„Nasza interaktywna szkoła – matematyka część 2 – zima” to kolejna w 100% darmowa i 100% interaktywna interpretacja rządowego elementarza, stworzona przez firmę Learnetic, dostępna w serwisie mCourser.pl  

Zawiera 25 tematów z następującego zakresu klasy drugiej szkoły podstawowej:

  • DODAWANIE, ODEJMOWANIE (3 lekcje)
  • FIGURY (6 lekcji)
  • LICZBY, MIARY, WAGI, CZAS (7 lekcji)
  • MNOŻENIE, DZIELENIE (9 lekcji)

Każda z powyższych została rozwinięta o kolejne strony zawierające ćwiczenia interaktywne, wzbogacone o materiały multimedialne skupiające uwagę siedmio- i ośmiolatków. Obok treści ważna jest też forma – w tym przypadku zaś – „sposób podania”, który trafi w potrzeby zarówno najmłodszych, jak i nauczycieli oraz rodziców. Dlatego też „Zima” została dostosowana do działania na tablicach multimedialnych (zawiera szereg narzędzi, które pozwalają nauczycielowi zaznaczać określone elementy, dodawać adnotacje, zasłaniać i odkrywać część ekranu, robić rysunki itd.) oraz wszelkiego rodzaju urządzeniach przenośnych. Dzięki temu doskonale sprawdza się zarówno podczas nauki w grupie, jak i pracy indywidualnej w szkole lub domu. Także ta część została wzbogacona o raport, który znajduje się na końcu każdej lekcji. Dzięki temu zarówno nauczyciel, jak i uczeń ma stały wgląd w wyniki.

Serdecznie zapraszamy Państwa do wypróbowania nowej części Naszej Interaktywnej Szkoły – okazuje się, że „Zima” może mieć premierę wczesna jesienią i może być to powód do radości.

5 (1) 1 (1) 3

Udostępnij post

Inne

artykuły

Aktywna Tablica 2024 – jak złożyć wniosek?

Aktywna Tablica 2024 – jak złożyć wniosek? [gotowe wzory]

2024-03-20

Łódź, 17.04, Forum Dyrektorów Placówek Oświatowych

2024-04-03

Najlepszy prezent na Europejski Dzień Logopedy – odbierz bezpłatnie LogoTest 7!

2024-03-06