E-konferencja / 3.12.2020 Zdalni nauczyciele i zdalni uczniowie

zdalni_fb_event_cover@2x
www.zdalnelekcje.pl

Braki sprzętu. Trudności ze znalezieniem miejsca do nauki i pracy, wynikające z deficytów mieszkaniowych. Zalew oprogramowania. Wydawałoby się, że powyższe czynniki to główne problemy w kontekście nauki zdalnej. Okazuje się jednak, że wielu edukatorów wskazuje wśród najczęstszych bolączek obecnej sytuacji, na brak metodyki związanej z tym, jak prowadzić lekcje za pomocą e-learningu.

W związku z tym mamy wielką przyjemność zaprosić Państwa na konferencję pt. Zdalni nauczyciele i zdalni uczniowie. Od potrzeb do rozwiązań, która odbędzie się 3 grudnia 2020 roku na platformie wirtualnych spotkań Clickmeeting.

 

Udział w konferencji jest bezpłatny. Zachęcamy zarówno do jak najszybszej rejestracji, jak i do punktualnego uczestnictwa, ponieważ pokój wydarzenia jest ograniczony do 500 osób. Wśród prelegentów znajdują się członkowie grupy Superbelfrzy RP (Joanna Apanasewicz, Jacek Ścibor) oraz uznani dydaktycy zakresu pedagogiki i edukacji medialnej (dr hab. Monika Kaczmarek-Śliwińska, prof. Natalia Walter, prof. Jacek Pyżalski). 

Więcej informacji i link do rejestracji na stronie zdalnelekcje.pl

Udostępnij post

Inne

artykuły

Wypróbuj program mTalent do nauki języka angielskiego w przedszkolach

2024-06-19

mTalent Edukacja przedszkolna – ponad 50 ekranów dostępnych bezpłatnie!

2024-06-13

Kraków, 25-26.04, Forum Bliżej Przedszkola

2024-04-22