Zapraszamy do konkursu informatycznego Bóbr-MAP!

Już 16 czerwca odbędzie się pierwsza edycja konkursu informatycznego dla szkół ponadpodstawowych Bóbr-MAP. Zachęcamy nauczycieli wraz z uczniami z całej Polski do udziału. Na wygranych czekają atrakcyjne nagrody!

Konkurs Bób-MAP jest drugim etapem konkursu Bóbr dla uczniów szkół ponadpodstawowych, rozgrywanym na tych samych zasadach co Bóbr. Celem konkursu jest rozwój myślenia algorytmicznego oraz nauki programowania. Wygrani wezmą udział w wakacyjnym obozie naukowym, na którym będą mogli rozwijać swoje umiejętności w programowaniu i myśleniu algorytmicznym. Więcej informacji o obozie na https://map.org.pl/.

Rejestracja na konkurs jest już otwarta! Zapisy odbywają się przez platformę Dzwonek.pl.

Konkurs rozpocznie się 16 czerwca o godzinie 13:00.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Jako Learnetic mamy przyjemność zapewniać rozwiązanie technologiczne umożliwiające przeprowadzenie konkursu. Bóbr-MAP odbędzie się przez internetową platformę Dzwonek.pl. Wystarczy zarejestrować szkołę na platformie i założyć konta nauczyciela oraz uczniów biorących udział w konkursie. Z naszej strony zapewniamy wsparcie techniczne oraz szczegółowe instrukcje. Więcej o rejestracji oraz warunkach technicznych znajduje się tutaj.

Zapraszamy do udziału. Więcej informacji na temat konkursu: www.bobr.edu.pl/o-konkursie-bobr-map/.

Udostępnij post

Inne

artykuły

mTalent aktualizacja

Bezpłatna aktualizacja mTalent Zajęcia Logopedyczne cz. 1 i cz. 2 [250 nowych ekranów!]

2024-03-28

Zabrze, 25.04, Forum Dyrektorów Placówek Oświatowych

2024-04-17

„Uczelnie coraz bardziej dostępne” – poznaj ofertę Learnetic dla szkół wyższych

2024-06-14