Z Twoją pomocą nasze produkty mogą być jeszcze lepsze! [ankieta]

Nauczycielu, terapeuto, użytkowniku programów Learnetic, serdecznie zachęcamy Cię do wypełnienia krótkiej ankiety, której celem jest zbadanie satysfakcji odbiorców naszych rozwiązań. Kwestionariusz to raptem kilka krótkich pytań, a w ramach podziękowania przygotowaliśmy dla Ciebie wielką paczkę kart pracy z programu mTalent Zajęcia Logopedyczne!

Przeprowadzenie badania satysfakcji klienta ma na celu zapewnienie najwyższej jakości produktów i programów, a także wsparcia technicznego dla użytkowników naszych rozwiązań edukacyjnych. To właśnie dzięki Twojemu udziałowi w ankiecie będziemy mogli jeszcze skuteczniej odpowiadać na potrzeby Twoje, innych nauczycieli i terapeutów! Badanie satysfakcji klienta związane jest również z realizacją wymogów systemu zarządzania jakością ISO 9001.

W ramach podziękowania za Twój czas przygotowaliśmy dla Ciebie prezent w postaci wielkiej paczki kart pracy z programu mTalent Zajęcia Logopedyczne. Po uzupełnieniu ankiety zostaniesz przekierowany na stronę, na której znajdziesz linki do materiałów.

Serdecznie dziękujemy
Zespół Learnetic

Udostępnij post

Inne

artykuły

Online, 18.11, Konferencja EduOnline – edycja jesienna

2024-05-06
Aktywna Tablica 2024

Aktywna Tablica 2024: Znamy wyniki! Zobacz, czy otrzymasz dofinansowanie

2024-07-02

Warszawa, 25-26.10, Ogólnopolski Kongres dla Dyrektorów Placówek Niepublicznych

2024-05-06