Z Twoją pomocą nasze produkty mogą być jeszcze lepsze! [ankieta]

Nauczycielu, terapeuto, użytkowniku programów Learnetic, serdecznie zachęcamy Cię do wypełnienia krótkiej ankiety, której celem jest zbadanie satysfakcji odbiorców naszych rozwiązań. Kwestionariusz to raptem kilka krótkich pytań, a w ramach podziękowania przygotowaliśmy dla Ciebie wielką paczkę kart pracy z programu mTalent Zajęcia Logopedyczne!

Przeprowadzenie badania satysfakcji klienta ma na celu zapewnienie najwyższej jakości produktów i programów, a także wsparcia technicznego dla użytkowników naszych rozwiązań edukacyjnych. To właśnie dzięki Twojemu udziałowi w ankiecie będziemy mogli jeszcze skuteczniej odpowiadać na potrzeby Twoje, innych nauczycieli i terapeutów! Badanie satysfakcji klienta związane jest również z realizacją wymogów systemu zarządzania jakością ISO 9001.

W ramach podziękowania za Twój czas przygotowaliśmy dla Ciebie prezent w postaci wielkiej paczki kart pracy z programu mTalent Zajęcia Logopedyczne. Po uzupełnieniu ankiety zostaniesz przekierowany na stronę, na której znajdziesz linki do materiałów.

Serdecznie dziękujemy
Zespół Learnetic

Udostępnij post

Inne

artykuły

Bydgoszcz, 13.03, Forum Dyrektorów Placówek Oświatowych

2024-01-30

Białystok, 15.03, Edukacja włączająca w świecie różnorodności kulturowej. Wyzwania polskiej szkoły

2024-03-04

mTalent Wczesne wspomaganie rozwoju – nowy program dla najmłodszych

2024-04-04