Z Twoją pomocą nasze produkty mogą być jeszcze lepsze! [ankieta]

Z Twoją pomocą nasze produkty mogą być jeszcze lepsze! [ankieta]

Z Twoją pomocą nasze produkty mogą być jeszcze lepsze! [ankieta] 1640 624 Jacek Świątek

Nauczycielu, terapeuto, użytkowniku programów Learnetic, serdecznie zachęcamy Cię do wypełnienia krótkiej ankiety, której celem jest zbadanie satysfakcji odbiorców naszych rozwiązań. Kwestionariusz to raptem kilka krótkich pytań, a w ramach podziękowania przygotowaliśmy dla Ciebie wielką paczkę kart pracy z programu mTalent Zajęcia Logopedyczne!

Przeprowadzenie badania satysfakcji klienta ma na celu zapewnienie najwyższej jakości produktów i programów, a także wsparcia technicznego dla użytkowników naszych rozwiązań edukacyjnych. To właśnie dzięki Twojemu udziałowi w ankiecie będziemy mogli jeszcze skuteczniej odpowiadać na potrzeby Twoje, innych nauczycieli i terapeutów! Badanie satysfakcji klienta związane jest również z realizacją wymogów systemu zarządzania jakością ISO 9001.

W ramach podziękowania za Twój czas przygotowaliśmy dla Ciebie prezent w postaci wielkiej paczki kart pracy z programu mTalent Zajęcia Logopedyczne. Po uzupełnieniu ankiety zostaniesz przekierowany na stronę, na której znajdziesz linki do materiałów.

Serdecznie dziękujemy
Zespół Learnetic

    Imię *

    Adres e-mail *

    Wiadomość