Wyrównywanie Szans #4 – nowa edycja konkursu dla logopedów i terapeutów

Logopedo, terapeuto, nauczycielu! Weź udział w nowej edycji naszego konkursu w postaci kreatywnej zabawy, do której można zaangażować swoich podopiecznych, a przy okazji wygrać ciekawe i wartościowe nagrody, które usprawnią pracę każdej placówki psychologiczno-pedagogicznej!

Zadanie konkursowe polega na stworzeniu i zaprojektowaniu postaci, która pojawiać będzie się na ekranach programów z serii mTalent i gratulować dobrze wykonanych zadań. Należy przygotować projekt postaci dowolną techniką (np. rysunek), a także nadać postaci imię, opisać jej historię, charakter i cechy szczególne. Do tego zadania zachęcamy zaangażować swoich podopiecznych. Dwie najciekawsze postaci zostaną odtworzone przez profesjonalnych ilustratorów i trafią do programów mTalent, a ich autorzy otrzymają nagrody główne. Dodatkowo wybranych zostanie także sześć innych zgłoszeń, których autorzy otrzymają nagrody dodatkowe.

Główną nagrodą w konkursie są dwa programy mTalent Czytanie SY-LA-BA-MI (każdy o wartości 790 zł). Nagrody dodatkowe to trzy sztuki książek z kartami pracy do Zajęć Logopedycznych mTalent oraz trzy sztuki książek z kartami pracy do Percepcji Słuchowej i Wzrokowej mTalent.

Kliknij i zobacz więcej informacji o konkursie

Zgłoszenia w konkursie przyjmowane są do 4.12.2019, godz. 12:00.

Konkurs organizowany jest na naszym profilu na Facebooku poświęconym tematowi specjalnych potrzeb edukacyjnych i rozwojowych –  Wyrównywanie szans.

Udostępnij post

Inne

artykuły

Już we wrześniu zadebiutują 2 programy mTalent Niepełnosprawność intelektualna

2024-04-14

Learnetic S.A. partnerem Cyfrowego Dialogu! Pierwsze wspólne wydarzenie już za nami!

2024-04-08

Aktywna Tablica 2024. VR i programowanie [bezpłatny webinar, 07.05]

2024-04-26