Wypluwki sowy, preparaty biologiczne i inne elementy zestawów LaboLAB już teraz kupisz w Sklep.Dzwonek.pl

Z przyjemnością informujemy, że długo oczekiwany sklep, w którym oferowane są elementy uzupełniające do zestawów LaboLAB: Szkolne Laboratoria oraz inne produkty od Learnetic jest już dostępny. Zapraszamy na https://sklep.dzwonek.pl.

W ofercie sklepu znalazły się wszystkie pudełkowe edycje programów multimedialnych wyprodukowanych przez firmę Learnetic, w tym: seria mTalent dla współczesnych nauczycieli i terapeutów, cztery programy w ramach Multimedialnych Pracowni Przedmiotowych do nauczania chemii, biologii, fizyki i matematyki z użyciem tablicy interaktywnej, a także zestawy wyposażenia szkolnych pracowni przyrodniczych LaboLAB.

W Sklep.Dzwonek.pl znajdują się jednak przede wszystkim elementy uzupełniające zestawy z serii LaboLAB, dzięki którym możliwe jest korzystanie z danego zestawu przez wiele lat, pracując nawet z kilkoma klasami jednocześnie. Pośród bogatego wyposażenia zestawów LaboLAB znalazły się bowiem elementy typowo zużywalne. Część z nich to rzeczy łatwo dostępne, takie jak wosk czy baterie, jednak wiele z nich to specjalistyczne preparaty i przyrządy. W naszym sklepie można zakupić na przykład wypluwki sowy do zestawu Materia i energia w ekosystemach, mózg owcy i krowie oko do zestawu Struktury roślin i zwierząt i wiele innych ciekawych pomocy dydaktycznych.

Zachęcamy do odwiedzin strony sklepu (https://sklep.dzwonek.pl) i śledzenia informacji o nowościach i planowanych promocjach i rabatach!

Udostępnij post

Inne

artykuły

Aktywna Tablica 2024 – wydanie SPEcjalne [WIDEO]

2024-04-18

Nowy Tomyśl, 12-13.04, K@SSK

2024-04-03

Włocławek, 5.06, Edukacja w cyfrowym wymiarze – wizja, misja, sztuczna inteligencja

2024-05-22