Wygraj program, dzięki któremu wszystko Będzie dobrze!

W związku z premierą naszego nowego programu wspierającego kształcenie kompetencji emocjonalno-społecznych oraz udzielanie pomocy psychologiczno-pedagogicznej mamy dla Was konkurs! Zapraszamy do wzięcia udziału w zabawie, w której do wygrania jest aż 10 programów Będzie dobrze.

Będzie dobrze to idealne wsparcie dla nauczyciela prowadzącego zajęcia o charakterze terapeutycznym lub lekcje godziny wychowawczej. Materiał przygotowany przez pedagogów i psychologów zawiera 40 zagadnień dotyczących ważnych społecznie tematów, takich jak dyskryminacja, fake news, depresja czy trolling oraz stanowiących wsparcie dla osób z doświadczeniem traumy, długotrwałej izolacji i innych sytuacji kryzysowych.

Jak zdobyć program Będzie dobrze?

Konkurs jest skierowany do terapeutów, nauczycieli, pedagogów specjalnych i psychologów. Zasady są bardzo proste, a pula nagród wynosi ponad 15 000 złotych! Do rozdania mamy 10 zestawów składających się z programu Będzie dobrze oraz pakietu mTalentowych gadżetów. Wszystko, co musisz zrobić to:

1) Napisz tekst o dowolnej długości, w którym odpowiesz na pytanie „Który ze wskazanych tematów omówiłbyś/omówiłabyś na swoich zajęciach jako pierwszy i dlaczego?”

2) Umieść tekst jako komentarz do tego posta na Facebooku: https://bit.ly/3BQqPzI

3) Trzymaj kciuki i czekaj na ogłoszenie wyników 🙂

Na Wasze odpowiedzi czekamy do 10 października, do godziny 12.00. Nagrodzone zostaną najciekawsze, najbardziej merytoryczne odpowiedzi.

Regulamin konkursu: https://bit.ly/3dteYOH

Więcej informacji o programie Będzie dobrze znajdziesz na https://bdobrze.pl/

Udostępnij post

Inne

artykuły

Warszawa, 25-26.10, Ogólnopolski Kongres dla Dyrektorów Placówek Niepublicznych

2024-05-06

Opole, 23.04, Forum Dyrektorów Placówek Oświatowych

2024-04-17

Włocławek, 5.06, Edukacja w cyfrowym wymiarze

2024-05-05