„Wspólnie zmieniamy edukację” – Kongres Edukacja i Rozwój, 18-19.10, Warszawa

Cyklicznie organizowany Kongres Edukacja i Rozwój to spotkanie branżowe integrujące środowisko edukacyjne wokół najważniejszych dokonań i projektów edukacyjnych. Zapraszamy na tegoroczną edycję tego wydarzenia.

Kongres Edukacja i Rozwój to świetna okazja dla wszystkich pracowników oświaty do wzbogacenia swojej wiedzy na temat najnowszych rozwiązań w dziedzinie nauczania, a tym samym podniesienia jakości kształcenia w swojej pracy i w swojej placówce edukacyjnej. W tym celu organizatorzy przygotowali liczne wykłady, spotkania, a także warsztaty i prezentacje, na których przedstawione zostaną najciekawsze dokonania, rozwiązania i produkty, mające na celu usprawnić edukację i przystosować ją do wymagań współczesnego ucznia.

Na tym wydarzeniu nie zabraknie przedstawicieli naszej firmy, którzy przyjadą zaprezentować najnowsze produkty, między innymi serię mTalent dla dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi oraz wyposażenie szkolnych pracowni przyrodniczych LaboLAB. Co więcej, Lech Wikaryjczyk wystąpi w roli prelegenta i, pierwszego dnia kongresu o godzinie 14:50, opowie o praktycznym zastosowaniu w szkołach tzw. nauczania hybrydowego. Zachęcamy do wysłuchania tego interesującego wykładu.

Kongres Edukacja i Rozwój odbędzie się w dniach 18-19.10 w Centrum Olimpijskim Polskiego Komitetu Olimpijskiego w Warszawie przy ul. Wybrzeże Gdyńskie 4.

Serdecznie zapraszamy!

Udostępnij post

Inne

artykuły

Poznaj nowości mTalent stworzone z myślą o przedszkolach

2024-03-22

Konkurs „Uczelnie coraz bardziej dostępne” okiem ekspertów branżowych i praktyków [konferencja online, 28.05]

2024-05-24

Propozycje interaktywnych zajęć na temat majowych świąt

2024-04-23