Weź udział w konkursie i zdobądź laptopy Lenovo oraz pakiety programów Learnetic!

Takich nagród w naszych konkursach jeszcze nie było! Tym razem postanowiliście zupełnie zaszaleć, aby zmotywować Was, byście puścili wodze swojej fantazji. Zapraszamy do kreatywnej zabawy na platformie eKreda.pl, gdzie poza wspaniałymi nagrodami możecie wzbogacić swój warsztat!

Dwa tygodnie temu wystartowaliśmy z naszym 9-odcinkowym kursem wideo „Poznaj eKreda.pl z Anną Miklaszewską”. Jesteśmy pewni, że pilnie śledzicie kolejne materiały (4 odcinek właśnie ukazał się na naszej stronie!), ale wraz z firmą Lenovo przygotowaliśmy dla Was mnóstwo cennych nagród, aby praca z platformą eKreda kojarzyła się jeszcze lepiej!

Wykaż się kreatywnością i zdobądź Chromebooka Lenovo oraz programy z serii Laboratorium Przyszłości i Baza Prac Domowych!

Aby wziąć udział w naszej zabawie musisz obejrzeć 9-odcinkowy kurs wideo „Poznaj eKreda.pl z Anną Miklaszewską”, a następnie zaprezentować światu swoje nowe umiejętności! Zobacz, jak proste jest tworzenie interaktywnych ćwiczeń. Załóż darmowe konto, stwórz lekcję na wybrany przez Ciebie temat i udostępnij prowadzący do niej link w komentarzu do posta konkursowego. To wszystko, co musisz zrobić, aby stanąć do walki o nagrody o wartości 15 000 zł!

Oglądaj kurs wideo i wzbogać swój warsztat!

„Poznaj eKreda.pl z Anną Miklaszewską” to szkolenie w dziewięciu odcinkach skierowane do początkujących użytkowników portalu eKreda.pl. Uczestnicy dowiedzą się, jak zacząć swoją przygodę z tym narzędziem i jak w praktyczny sposób wykorzystać je podczas swojej codziennej pracy. Portal oraz szkolenie przeznaczone są dla nauczycieli, terapeutów i wszystkich innych osób, które zajmują się nauczaniem i chcą wykorzystywać nie tylko gotowe materiały interaktywne, ale posługiwać się też w pełni zindywidualizowanymi treściami przygotowanymi własnoręcznie.

Regulamin:

https://www.learnetic.pl/wp-content/uploads/2023/10/Regulamin-Konkursu-eKreda-z-Anna-Miklaszewska-1.pdf

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 29 października.

Udostępnij post

Inne

artykuły

Aktywna Tablica 2024 – jak złożyć wniosek?

Aktywna Tablica 2024 – jak złożyć wniosek? [gotowe wzory]

2024-03-20

Konkurs „Uczelnie coraz bardziej dostępne” okiem ekspertów branżowych i praktyków [konferencja online, 28.05]

2024-05-24

Białystok, 15.03, Edukacja włączająca w świecie różnorodności kulturowej. Wyzwania polskiej szkoły

2024-03-04